Berbat Ses Tonuna Sahip Sanatçılar

Bu bencemde , sesi kötü olupta ünlü olan sanatçılarımızı ele aldım. Umarım beğenirsiniz.

🔲 Fatih ÜREK

59 yaşında olan beyfendi , sesini hiç beğenmediğim ünlülerin ilk sırasında yer alıyor. Genç olduğu dönemlerde , Taylan Gazinosu adlı mekanda çalışmaya başlamış ve Istanbul'a taşınmış.

Berbat Ses Tonuna Sahip Sanatçılar

🔲 Ajdar ANIK

42 yaşında , makine mühendisi olan bu ünlümüz 2003 yılında Popstar yarışmasıyla adını duyurmuştur. Yaptığı parçaları ve sesini güzel sanıyor herhalde.

🔲 Ebru POLAT

32 yaşında , hukuk okuyan bu ünlümüz Royal Academy of Arts'ta müzik eğitimi almış ve 2007 yılında müzik kariyerine başlamıştır. Bir İzmirli olarak , bu İzmirli ünlümüzün sesini ve kendisini hiç beğenmiyorum.

🔲 Sinan AKÇIL

33 yaşında olan ve müzikle ilgilenen aile bireylerine sahip bu ünlümüz , kötü olan sesiyle çok eleştiri almıştır. Canlı performansı , kendisinden soğutuyor gerçekten. Yaptığı besteler hoş fakat sesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

🔲 Tuğba Ekinci

38 yaşında olan bu ünlümüz , O Şimdi Asker şarkısı ve klibiyle tanındı. Sesi canlı performanslarda gerçekten kötü. Condom , Boynuz gibi ilginç parçaları var. Çekildiği fotoğraflara diyecek bir söz bulamıyorum.

Bu yazdığım bilgiler , kendi fikirlerim ve kendi düşüncelerimdir. Bana göre kötü olan size göre iyi olabilir. Bunu da belirtilmek isterim.

Teşekkürler.


0|1
10

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 1

  • Aynen katılmakla beraber Ebru Polat'ın avukat olduğunu ve şu an 2. üniversite okuduğunu eklemek isterim.
    Sesini beğenmesem de kendisi çok mütevazi bir hanımdır Bence için teşekkürler, emeğine sağlık :)

    0|0
    0|0
Yükleniyor...