Akıllı Telefonlar İçin En İyi 5 Müzik Dinleme ve İndirme Uygulaması

Ttnet Müzik

Akıllı Telefonlar İçin En İyi 5 Müzik Dinleme ve İndirme Uygulaması

Ttnet müzik, abonelerine günlük sınırsız müzik dinleme hakkı verirken normal üyelere günlük 30 dinleme hakkı veriyor. Farklı paket seçeneklerinden kendinize uygun olanı satın alarak sınırsız müzik dinleyebilir ve bir ay boyunca indirebilirsiniz. Dilerseniz uygulama içerisinde listelere tıklayarak tarzınıza göre müzik dinleyebilirsiniz ya da kendi müzik listenizi oluşturabilirsiniz. arama bölümüne sanatçı, albüm ya da şarkı ismi yazarak arama yapabilir ilgili aramadan başka albüm ve şarkılara ulaşabilirsiniz. Arşivi çok geniş olan Ttnet Müzik uygulamasını mutlaka deneyin.

Spotify

Ülkemizde son zamanlarda kullanılmaya başlayan Spotify geniş bir müzik arşivine sahip. Arama bölümünden dilediğiniz müziği bulun ve dinleyin. Ya da ruh halinize müzik dinleyin. Yeni çıkan müziklere göz atabilir veya karışık müzikler dinleyebilirsiniz. Özellikle de yabancı şarkılara ağırlık veren uygulamada premium üyelik sahibi alarak reklamsız, çevrimdışı dinleme, sınırsız müzik atlama hakkı gibi ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Deezer

Deezer müzik uygulamasının en iyi tarafı premium üyelik olmadan çevrimdışı müzik dinlenebilmesidir. Dilediğiniz şarkıyı bulduktan sonra ister albüm olarak isterseniz tek şarkı offline moda alarak internet olmadan da dinleyebilirsiniz. Ayrıca kendi müzik listenizi sevdiğim şarkılar diyerek oluşturabilir veya ana sayfada size tavsiye edilen karışık müzikleri dinleyebilirsiniz. Yine Deezer müziğine aylık belli bir ücret vererek reklamsız ve daha kaliteli müzik dinleyebilirsiniz.

SoundCloud

Dünyada en çok kullanılan müzik uygulamalarından birisi olan SoundCloud'da kendinizde müzik yükleyebilir ve yüklediğiniz müziğin takipçileriniz sayesinde dinlenilmesini sağlayabilirsiniz. Ya da başkalarını takip ederek müzikler dinleyebilirsiniz. Bazı müzikleri ücretsiz indirebilirken bazı müzikleri satın almanız gerekiyor.

Shazam

Dünyada müzik bulma olarak ilk sırada yer alan Shazam aynı zamanda müziği dinleme ve indirme olacağına veriyor. Sevdiğiniz sanatçıyı dinleyebilir veya klibini izleyebilirsiniz. Arama bölümü olmasa da çok kullanışlı ve geniş bir uygulama olan Shazam bulduğunuz şarkıyı arkadaşlarınıza dinleyebilir veya arkadaşlarınızın bulduğu şarkıları dinleyebilirsiniz. Premium uygulamayı satın alarak reklamsız ve daha kaliteli Shazam kullanabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi müzik dinlemeler. :) :)


2|1
72

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • sırf spotify için vodafone geçtim bence en iyi müzik uygulaması ve aylık sadece 5 tl üstelik yanında 500 mb internet

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

 • En iyisi deezer ve Spotify. Gerisi gerçekten kalitesiz. Özellikle ttnet müzik. Chip dergisinde incelemesi vardı Spotify yaklaşık 30 milyon şarkı ile baya bir önde görünüyordu

  0|0
  0|0
  • Ben ttnet müşterisi olduğum için kullanıyorum. Ama uygulamada çok hatalar var. Yinede çok kullanışlı bir program.

Yükleniyor...