En İyi 5 Müzik Uygulaması

SіlverBlossome

Selamlar 😊

Size bu bencemde 5 müzik uygulamasından bahsedeceğim. Doya doya keyifle dinleyeceğiniz aynı zamanda birbirinden güzel müzikleri indirebileceğiniz 5 uygulama önerisinde bulunacağım umarım hoşunuza gider o halde başlayalım.

MYT Müzik

En İyi 5 Müzik Uygulaması

Bu program müzik dinleme ve aynı zamanda birbirinden güzel müzikleri indirmeniz için çok güzel ve kullanışlı bir uygulama üstelik ücretsiz aynı zamanda arka planda müzik dinleyebilirsiniz internette gezinirken.

Spotify

En İyi 5 Müzik Uygulaması

Spotify uygulaması da müzik dinlemek isteyenler için oldukça hoş bir uygulama bu uygulama ile istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz aradığınız her şey bu uygulamada bir ay bedava kullanma şansınız var ayrıca reklam olmadan rahatlıkla müzik dinleyebileceğiniz bir uygulama.

Şarkı Evreni

En İyi 5 Müzik Uygulaması

Bu programda ücretsiz müzik dinleme uygulamaları arasında sınırsız bir şekilde müzik dinleyebilir ve indirebilirsiniz bu uygulama sayesinde ayrıca arka plan müzik dinleme özelliğine de sahip internette gezinirken kulaklıklarınızı takıp dilediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Zuzu

En İyi 5 Müzik Uygulaması

Bu programda ücretsiz ve aynı zamanda dilediğiniz müziği indirebileceğiniz bir uygulama tek dokunuşla istediğiniz müziği indirip keyifle dinleyebilirsiniz oldukça kullanışlı ve başarılı bir müzik uygulaması tavsiye ederim.

SoundCloud

En İyi 5 Müzik Uygulaması

Bu müzik programı da ücretsiz bir uygulama bu uygulama sayesinde dilediğiniz müziği indirip keyifle dinleyebilirsiniz ayrıca birçok özelliğe sahip bir uygulama sevdiğiniz müzikleri favori listenize ekleyebilirsiniz ayrıca internet kapalıyken bile kolaylıkla dinleyebileceğiniz bir uygulama sevdiğiniz müzikler ile kendi dinleme listesini oluşturabilirsiniz ayrıca bence oldukça kullanışlı bir uygulama.

Bencemizin sonuna geldik ben yazarken çok keyif aldım umarım sizde okurken keyif alırsınız. 😊

En İyi 5 Müzik Uygulaması
54 Cevap