En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

SіlverBlossome

Selamlar 😊

Size bu bencemde en iyi 5 mp3 çalar tavsiyesinde bulunacağım dilediğiniz yere götürüp wifiye bağlanmadan sorunsuz bir şekilde dinleyebileceğiniz mp3 çalarlar önereceğim umarım hoşunuza gider o halde başlayalım.

IPod touch

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

Görüntüsü cep telefonunu anımsatsa da ne yazık ki o bir mp3 çalar. Oldukça kullanışlı. Bu mp3 ile arama yapabilir aynı zamanda fotoğraf ve video çekip oyun oynayabilirsiniz. Müzik dinlemek dışında birçok özelliği de bulunmakta çok yönlü bir mp3 çalar fiyatı da oldukça uygun tavsiye ederim.

Sony NWZ-A17

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

Bu mp3 çalar da oldukça mükemmel ve kullanışlı bence. En hafif yüksek çözünürlü ses oynatıcısı aynı zamanda adım kaydırma ve manuel oynatma hızı ve ruh halinize göre otomatik çalma listesi oluşturabileceğiniz bir mp3 çalar oldukça hoş bir mp3 çalar tavsiye ederim fiyatı da oldukça uygun.

SanDisk Sansa Klip Spor

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

Bütçesi almak isteyenler için çok çok uygun bir mp3 çalar bence. Hem fiyatı olsun hem görünüşü olsun hoş bir mp3 çalar bence. Bir kaç düğme ile çalışır spor salonu tarzı yerlere gidiyorsanız böyle bir mp3 çaları tercih edebilirsiniz oldukça kullanışlı ve her yere kolaylıkla götürebileceğiniz bir mp3 çalar.

Sony Walkman NW-WS413

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

Sony markasının en kaliteli mp3 çaları bence bu kulaklığı dilediğiniz her yere götürebilirsiniz yanınızda. Oldukça kullanışlı ve küçüktür bu mp3 çaların en büyük özelliği su geçirmemesi hiçbir şekilde zarar gelmiyor yani hatta yüzerken bile takıp rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz.

FiiO X7

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi

Bu kulaklıkta oldukça hoş ve büyüleyici bir tasarım tamamen metalden oluşan bir mp3 çalar. Oldukça hoş bence ses kalitesi oldukça iyidir dilediğiniz her yere götürüp istediğiniz parçayı bu mp3 çalar ile dinleyebilirsiniz bu diğer mp3 çalarlara nazaran biraz daha pahalı ama bence hoş bir mp3 çalar eğer almak isterseniz ve metal tarzı şeyler seviyorsanız bu mp3 çaları tercih edebilirsiniz.

Evet bencemizin sonuna geldik umarım okurken keyif almışsınızdır. 😊

En İyi 5 Mp3 Çalar Tavsiyesi
4
4
Görüşünü yaz
4Kız Görüşü
4Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

44
 • Mavisafircik2

  Sony marka nasıl çalışıyor yönlendirmesi nasıl hafıza kartıylamı yoksa telefona mı bağlı bizim ufaklıklara düşünüyoruz

  Sevdim 1 Kişi
 • alevaydan

  yaaa bende de ıphone un vardı çok seyverek kullanıyodum ama yartık her şeyi spotfy üzeryinden dinliyorum. yçok duygulyandım bu yazıyı okuyunca eline sağlık çok güzel oylmuş. diğer ürünyyleri dyeynemedim ama deneyen varysa ileteybilir. :)

  Sevdim 1 Kişi
 • hosaydıncemile

  mp3 hala satılıyo mu ya :) ne kadar güzeldi lisede vardı bende de markasını hatırlayamıyorum şu an ama bayağı müzik silip yüklerdim içine :)

  Sevdim 1 Kişi
 • AyYıldız0110

  Teşekkürler bilgiler için

  Sevdim 1 Kişi
 • IAmarPresterAen

  İyi tavsiyeler emeğinize sağlık

  Sevdim 1 Kişi
 • AsabiÖküz

  Bunları kullanan kaldı mı yaf

  Sevdim 1 Kişi
 • SkyLimit

  ipod vardı bende eskiden iyi cihazdı :)

  Sevdim 1 Kişi
YÜKLENİYOR...