Duman Grubu ve Şarkıları - Dumanı Gurubunu Tanıyalım

Duman hayranıyım, şimdi size duman ve grubunu şarkılarını yaptım bu bencemde umarım beğenirsiniz hepinizi çok seviyorum :*

Grup üyeleri:
Kaan Tangöze (Vokal, Elektro gitar)
Batuhan Mutlugil (Geri Vokal, Gitar)
Ari Barokas (Geri Vokal, Bass Gitar)
Cengiz Baysal (Bateri)

Kaan Tangöze : 5 Eylül 1973'te İstanbul'da doğdu. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirmiştir. ABD'de Seattle Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Alternatif rock müziği yapan Duman grubunun solisti ve gitaristi. Solaktır. Tam adı Rıza Kaan Tangöze'dir.

Batuhan Mutlugil :doğum tarihi 8 Nisan 1974 , Türk gitaristtir. Şu anda Duman grubunun gitaristi olup, geri vokal de yapmaktadır.Duman'dan önce babasıyla beraber çaldığı Blue Blues Band'de çalışmaktaydı. 1999'da, kuruluşunda da yer aldığı Duman grubunda geri vokal ve gitaristlik yapmaktadır. darmaduman albümünde yer alan "Akıbet" ve "Öyle Dertli" adlı parçaların hem söz yazarı hem de bestecisidir.

Ari Barokas : (d. 17 Temmuz 1971, İstanbul), Duman grubunun bas gitaristidir. Ayrıca geri vokal de yapmaktadır. Duman'dan önce Kaan Tangöze ile Mad Madame & Fly gruplarında cover çalmıştır.Geçmişte, 1995 yılında kurulan “Serüven Azizleri” adıyla kurulan topluluğun Kenan Vural ile çekirdek kadrosunu oluşturan Ari Barokas, yayınladıkları albümün ardından grubun dağılması ile birlikte Duman Grubuna geçmiştir. Kendisi Duman Grubunda bas gitar çalıp, geri vokal yapmaktadır. Aynı zamanda Kaan Tangöze'den sonra grubun ikinci söz yazarı ve bestecisi sayılabilir. Seni Kendime Sakladım adlı albümünde yer alan "Aman Aman" ve "Sayın Bayan", Duman II albümünde yer alan "Senin Marşın" ve "Tövbe", Duman I albümünde yer alan "Sor Bana Pişman mıyım?" ve "Hayvan", darmaduman albümünde yer alan "Yürek" ve "Gözleri Kanlı" adlı parçaların da hem söz yazarı hem de bestecisidir. Ayrıca Lori Barokas'ın abisidir.

Cengiz Baysal :(d. 28 Ocak 1970, Ankara), Duman grubunun bateristidir.İlk solo albümü olan Yıldızların Üstünde'yi 2003’te, ikinci albümü Candy and Milkshake'i 2006'da, son albümü Baby Steps'i 2013 yılında çıkarmıştır.[2] Duman grubunun Belki Alışman Lazım ve Seni Kendime Sakladım albümünde yer almış, Şubat 2007’de Alen Konakoğlu’nun askere gitmesi nedeni ile konserlerde de gruba eşlik etmeye başlamış, 2009 yılından itibaren de grubun üyesi olmuştur.[3] Darmaduman albümünde yer alan "Sınana Sınana" adlı parçanın da hem söz yazarı hem de bestecisidir.

Kafam iyiyken dinlemeyi çok seviyorum <3

Kahpeliğin soyu ele vermiş seni nice yıllar boyu kırmış kalbini..

En sevdiğim şarkılardan biri

Eski sevgilim geliyor bu şarkıda :( insan kendini kaptırıyor

Çok şehvetli bir şarkı :D insan kendini kaptırıyor

Seviyorsan inanıyorsan :D <3

Ölmeden son bir defa belimi kavrasan yeter hadi gel buluşalım :)

Hatunun canı çeker :DDDd

Elleri ellerime gözleri gözlerime saçları saçlarıma karışan bir sen olsan :)


0|0
12

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 2

 • Iyidir duman grubu ^^

  0|0
  0|0
 • b. kunu cıkardılar iyice

  0|0
  0|0

Kızlar Ne Diyor 1

 • hemen dinleyip geleyim çok güzel bütün şarkılarına aşığım...:) bide HALİMİZ DUMAN oda çok güzel

  0|0
  0|0
Yükleniyor...