Unutulmaz Eski Türk Dizileri


Hepimizin çocukluğunda beğenerek ve severek izlediğimiz diziler vardı, bugün bunları sizler için derlemeye çalıştım. Bazıları baya eski olduğu için fotoğraflar kötü veya net değil:)

1) Hayat Bilgisi

Unutulmaz Eski Türk Dizilerimiz

Show Tv'nin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Hayat Bilgisi'ini izlemeyenimiz yoktur herhalde. Bir dönem liseli gencin okul, arkadaş ve sıcak samimiyetini içeren bir dizi.

2) Asmalı Konak

Dizi ile başlayıp film ile biten tek dizimizdir.

3) Avrupa Yakası

4) Ekmek Teknesi

2002 yılında ATV'de yayımlanan ve bir mahalledeki bir aileyi konu alan dizi. 2004 yılında Show TV'ye geçmiş ve 2005 yılında bitmiştir.

5) Cennet Mahallesi

Cennet Mahallesi, İstanbul'un kenar semtlerinden biridir. Dans, müzik, aşkların bol olduğu bir yerdir burası. En güzel kızlar, en afili delikanlılar, en hoş sohbet duygulu insanlar burada yaşar.

6) Yalancı Yarim

Zengin kız ve fakir şoförün aşkını anlatır. Tarık Tekelioğlu yurt dışında okumak yerine ailesini kandırıp ralliye merak sarmıştır. İtalya'da Alfonso olarak bilinir ve babası bunu öğrenince tüm haklarını elinden alır, yurt dışına çıkışını yasaklar. Mahkeme, sigortalı bir işte çalışma şartı koyunca ilk gördüğü ilanla iş için başvurduğu evde şoförlük yapmaya başlar. Naz, evin şımarık kızıdır, ne yapar ne eder; fakat Tarık'ı bir türlü kovamaz ve aralarında aşk doğmaya başlar.

7) Çarli İş Başında

8) Çiçek Taksi

9) En Son Babalar Duyalar

Biri evli, üç kızı ve bir oğlu olan anne ile babanın neşeli ve telaşlı yaşamı, komşuları ve akrabalarıyla olan ilişkileri anlatılıyor.

10) Kaygısızlar

11) Arka Sıradakiler

Gençlik dizisi olan Arka Sıradakiler'de çete kavgaları, uyuşturucu, haraç alınması konu edilmektedir. Olayların ana mekânı; yıllardır üniversiteye bir tek öğrenci bile gönderememiş, unutulmuş bir lisedir. Büyük Zafer Lisesi adlı lisenin öğrencileri ve okula yeni gelen idealist bir öğretmenin bu öğrencileri doğru yola sokma mücadelesini anlatmaktadır.

12) Acı Hayat

13) İyi Aile Robotu

14) Küçük Besleme

15) Ayrılsak da Beraberiz

16) Tatlı Hayat


0|0
11

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 1

  • Eline sağlık..

    0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

  • ah ah hey gidi gunler...

    0|1
    0|0
Yükleniyor...