En güzel cover parçalar

Bu bencemde sizlere en güzel cover şarkıları paylaşacağım a dostlar. Tabi bu en güzel coverlar bana göre güzeller. Siz beğenmeyebilirsiniz de ama olsun neyse...

İlk şarkımız Hanna Barsznica'dan gelsin madem. Bu şarkının orjinalini hiç dinlemedim aslında ama bu cover hali çok hoşuma gidiyor.

Bu Da Karmin'den gelsin. Bu şarkıyı da pek severim. Hatta bu versiyonunu orjinalinden daha çok beğendiğim de doğrudur.

Şimdiki parçamızın yaklaşık 70 farklı versiyonunu dinlememe rağmen en hoşuma gideni bu oldu şansen. Bakalım siz de beğenecek misiniz?

Biraz da Türkçe coverlara bakalım değil mi? E hatasız kul olmaz tabiki.

Bu şarkıyı ilk olarak Volkan Konak'tan dinlemiştim yıllar önce. Ama bu versiyonu da epey güzel olmuş bence. Siz beğenir misiniz bilemem tabi.

Yine telefonumda olan ve sıkça dinlediğim bir şarkıyı paylaşayım sizlere dostlar. Nejat İşler burada pek güzel söylemiş. Pek hoş söylemiş.

Bu şarkıyı paylaşmazsam içimde kalır resmen. En sevdiğim coverlardan olmuş. Zaten HayFan olarak paylaşmamak olmazdı değil mi?

Bir yabancı şarkı daha paylaşayım aklıma gelmişken. Bunun hem bu versiyonu hem de orjinal versiyonu kayıtlıdır telefonumda. Severek dinlerim efenimler.

Bu cover ise pek farklı. 1 Gitarı 5 kişi çalınca böyle harika bir cover çıkabiliyor. Bu halini şarkının orjinalinden daha çok sevdiğimi de itiraf edebilirim mesela.

O kadar cover arasına gelmiş geçmiş en çok tutan Türkçe coverı eklemezsek olmazdı değil mi? E haydi bunu da dinleyin mademse.

Bugünlük de benden bu kadar. Umarım beğenmişsinizdir. Gerçi beğenmeseniz de çok önemli değil. Kalın sağlıcakla.

Diğer bencelerim için bkz: link


0|0
50
sizofrenkarinca KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Kız Görüşü

  • birinci covera bayıldım cok guzel
    emegine saglık ıyı yazmıssın :)

    0|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 0

Kendi cinsiyetinde ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;