Türkiye'nin En İyi Erkek Vokalleri

Herkese merhaba ;)

Bugünkü bencemde güzel şeylere değinmek istedim.Bana göre en güçlü ve şuanda yaşayan vokalistlerden bir kaç kişiden bahsetmek istiyorum.Tabiki hiçbiri bir Cem Karaca, Barış manço ve bir Ahmet Güvenç etmez ama bunlara sahip çıkarakta güzel duygular beslediğimi düşünüyorum hadi gelin bakalım fazla uzatmadan...

''KAAN TANGÖZE''

Türkiye'nin en iyi erkek vokalleri !

Bu adamı ilk ''Beni Yak Kendini Yak'' şarkısı ile keşfetmiştirim.Tuttuğu ritimleri ve müziklerindeki o boğuk ses gerçekten adeta bu müzikte bende varım dedirtiyor.

Kaan Tangöze, 5 Eylül 1973'te İstanbul'da doğdu. Şişli Terakki Lisesi, Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü'nü bitirmiştir. ABD'de Seattle Üniversitesi'nde ekonomi üzerine yüksek lisans yapmıştır. Alternatif rock müziği yapan Duman grubunun solisti ve gitaristi. Solaktır. Tam adı Rıza Kaan Tangöze'dir.

Bence müzikleriyle uzun zaman daha adından söz ettirecektir.Bu adamda bulduğum en sevdiğim özellik ise konserlerinde bile dinletebiliyor dinleyicisine kendini sıktırmadan adeta kendine bağlıyor.Listemde ilk sıralarda yer verebilirim.

Benim için diğer ilgimi çeken şarkıcaların ve sesinin güçlü olduğuna inandığım bir diğer şarkıcı ise ;

''OGÜN ŞANLISOY''

Bu adamı yaklaşık 7-8 sene önce Hayko cepkin ile beraber bir odada yaptığı bu amatör klip ile öğrendim.Bana göre çok iyi kalpli bir insan ayrıca bu adam rahmetli Barış Mançodan yüzük almış kişidir ;) Kendisini ilk keşfettiğim klip ;

Ogün Şanlısoyu sevmemin ve sesinin güçlü olduğuna inanmamın bir diğer sebebi ise Rock dalında en iyi ses solisti olması ve ''Ferdi Tayfur'' un (Bende Özledim Bende) parçasını söylemesidir.Eski sanatçılara değer veren insanları severim.


Sıradaki İsim Kızların sevgilisi ''Teoman''..

Açıkçası ben bu adamın müziklerini pek sevmem yani belkide kulağıma hitap etmiyor ama bir gerçeklik payı var ki sesi müziğe yatkın. Haa birde tabi ki kızlar hasta bu adama dolayısıyla biraz kıskançlıkta var tabi ki :D

Fazlı Teoman Yakupoğlu (d. 20 Kasım 1967, İstanbul[1]), Türk rock müzik sanatçısı ve söz yazarı.Bu adam bir ara müziği bıraktı dendi ama yine geldi sahnelere sizi bırakmıyor kızlar hadi yine iyisiniz.. ;)

Sıradaki ismimiz evet evet tahmin etmiştiniz biliyorum ; ''Haluk Levent''

Bu adama çok büyük saygım var. Küçükken çok duymuştum hatta yine küçük yaşlarda konserine gittiğimde ''ben nereye geldim ulan'' deyip sevdiğim ilgi odağım olan bir sanatçıdır kendisi. Sesi de fazlasıyla güçlüdür.

Haluk Levent Acil (d. 26 Kasım 1968; Yüreğir, Adana), Türk rock şarkıcısı.

Karşınızda kim mi var ? sizce kim var ? eee tabiki de ''Feridun Düzağaç''

Bence bu adam ruh'a müziklerini öyle bir işliyor ki adeta bu müzik tam kalbini vuruyor.

Feridun Düzağaç (d. 10 Ekim 1968, Adana) söz yazarı, müzisyen.

Karşısında saygı ile eğiliyorum ;) muazzam bir sanatçı.İyi ki kazanmışız böyle bir adamı.

Sıradaki isim işte karşınızda hep bahsettiğim ''Hayko Cepkin'' abi ben bu adama bitiyorum hem kişilik olarak hem de o güçlü sesi ile..

Hayko Cepkin (d. 11 Mart 1978, İstanbul), Ermeni asıllı Türk piyanist ve şarkıcıdır. Bu adam konserlerinde ve kliplerinde okadar başarılı ki açıkçası şuanda benim gözümde açık ara önde olan bir isim.Yaptığı başarılara rağmen hiç şımarmayan ve medyada her kanala çıkmayan karakterli bir beyefendi.

Bu adama bitmemek elde değil :D kızlar zaten ayrı bitiyor buna işte bunda haklılar ;))

BENCE yazımı okuduğunuz için teşekkürler..Şuanda En çok dikkat çeken ve en güçlü sesler bunlar benim gözümde bu klipte açık ara Hayko ve kendi dalında Haluk diyorum nedense sevdiklerimin hepsinin baş harfi ''H'' oldu :D

EMEĞE SAYGI Selametle


1|0
2216

En İyi Kız Görüşü

 • Ogun Sanlisoy haric digerlerini dinliyorum..
  Listede bence, Demir Demirkan, Edis Ilhan da olmaliydi.
  Onun haricinde cok iyi tercihler :)

  0|0
  0|0

En İyi Erkek Görüşü

 • DEMİR DEMİRKANIN olmadıgı listeye koyim ben

  gerci demir demirkanı bunlarla ozdesletirmek bile adama hakaret olur

  demir demirkan
  kaan
  hayko
  teoman
  ogun
  feridun

  0|0
  0|0

Senin görüşün nedir?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor... ;