İlgilenenlere En Kaliteli Kültür - Sanat Blogları!‏

İnternetin en güzel yanlarından biri, bize kültür ve sanat aşılamasının yanında fikir alışverişi imkanı sunmasıdır. Genel kültüre katkısı olduğunu düşündüğüm birkaç blogu sizinle paylaşmak istiyorum.

İlgilenenlere En Kaliteli Kültür - Sanat Blogları!‏

Tabii ki bu blog yazılarının bazıları size ters gelebilir, ama amaç sadece bilgi edinmek ve farklı bakış açılarını da öğrenmek.

Başlayalım...

İlginç ve güzel bilgiler edindiğim bir blog. İlginizi çekecek bir şeyler olacağını düşünüyorum.

Sitede Kur'an mucizelerine karşıt düşünceler yazılmış ve tabir-i caizse bu bilgiler çürütülmüş. Bu tür bilgileri merak edenler için geniş kapsamlı bir blog.

Kendini ve inançlarını sorgulayan, sorgulayabilen herkesin bu blogdan öğreneceği şeyler var. Kimbilir belki inançlarınıza daha sıkı sarılırsınız...

Zihin kontrolüyle ilgili harika bilgiler mevcut. Yazıları okurken sıkılmayın, biraz uzun ama anlayarak okuyun. Ağzım açık, hayretle okudum diyebilirim.

Bilimle ilgili gelişmeler ve incelemeler objektif bir şekilde yayınlanmış. Güncel haberler de yer alıyor. Ayrıca sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

Sinema, müzik, seyahat vs. Kültür ve Sanat adına, en yeni haberleri buradan edinebilirsiniz. Gideceğiniz film ya da gösteri hakkında size yardımcı olacaktır.

Yazarın her alanda birçok yazısı ve görüşleri mevcut. Bunun dışında gezilerinden notlar da var.

Sizin de bu alanda bildiğiniz bloglar varsa paylaşabilirsiniz.


3|0
00
  • Bu Bence, görüş paylaşımına kapalı!
Yükleniyor...