Kapat

Bu Hafta Facebook Sayfamızı Yıkıp Geçiren En Beğenilmiş 3 Paylaşım!

En orijinal sorularınız ve Bence'leriniz Facebook hesabımızda çok konuşulmaya devam ediyor! Bu haftanın kazananlarını mı merak ediyorsunuz, işte burada!Bu Hafta Facebook Sayfamızı Yıkıp Geçiren En Beğenilmiş 3 Paylaşım!

Türkiye'nin popüler şarkıcısı Serdar Ortaç'ın hepimizi şaşkına çeviren sözünü sitemize taşıyan @minnakelisaa birincilik tahtına oturdu!

Hepimizin korkusu olan "sevgilinin ilişkiden sıkılması" gerçeğini en acı durumlarıyla anlatan @Subarusti gözümüzü açık tutmamız gerektiğini bize hatırlattı!

Sosyal medyanın en çok konuşulan ikilisi Acun Ilıcalı - Şeyma Subaşı'nın yaşadığı atışmayı @RanaaB bize anlattı, olay oldu!

Tebrikler KScanlar! 25 TL ModaCruz çeki için bize yazın lütfen. :)

Siz de en beğendiklerinizi paylaşın, daha geniş kitlelere ulaşın!


1|4
2031

En İyi Erkek Görüşü

  • Umarım buradaki değerli üyelere ufakta olsa faydamız olmuştur. Paylaşımlarımda beni yalnız bırakmayan ve ilgi gösteren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bizleri bir araya getiren ve bu fırsatı veren @ksBence ve site yöneticilerimize teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum :)

    5|0
    1|1

En İyi Kız Görüşü

  • Abartıyor diyebilirsiniz ama Burada soru sorarken KizlarSoruyor halkı ile paylaşmak ve düşüncelerine önem vererek sorularımı paylaşıyorum. Çünkü, burada herkes o kadar önem vererek cevaplıyorlar ki soruları hangi konu olursa olsun yorumları okurken muhakkak bir şeyler öğreniyorum. Eğer başardıysam sizin sayenizde. Siz beni tebrik ediyorsunuz ama Asıl ben sizi tebrik ediyorum, KS halkı ve çok teşekkür ediyorum herşey için. Destekleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Bizlere her konuda imkan veren ve bu yolda beraber olmayı saglayan @ksbence'ye ve site yöneticilerimize'de ayrıca tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. 😌😌

    1|2
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 30

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...