Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

8matador1180 s

Geçen sefer de profil fotoğraflarınıza göre ne olduğunuzu hepinize tek tek anlattım, evet evet sana da anlattım. Bugün ise yaptığınız yorumlara göre sınıflandırdım sizi. Hadi o halde başlayalım.

Tek cevap üyeleri

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

"Uzun uzun sorularla, o uzun sorulara yorum yapmakla kim uğraşacak, Zaten şuraya eğlenmeye geliyoruz kendimi yoracak değilim. Tek kelime ile cevap verebiliyorsam o soru benim için başarılıdır, evet hayır, yaptım yapmadım gibi cevap vermeyi severim. Uzun sözlerden hoşlanmam" diyorsanız siz de buradasınızdır. Biraz da üşengeç birisinizdir, itiraf edin :D

Xper kazanmaya geldim üyeleri

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Genellikle 5 Xper puanı getiren soru ve bence yorumlarında sıklıkla gördüğümüz, site içindeki puanını yükseltmek isteyen ancak diğer sorularla pek işi olmayan, 4 Xper seviyesine ulaşmak için evde volta atan üyelerdir. "Güzel olmuş" yorumu ile yaşantılarını sürdürürler. Varlıklarının devamlılığı kazandıkları Xper puanı ile sağlanmaktadır, sponsorlu gönderiler onlar için hayat öpücüğüdür. Paylaşımı gerçekten beğenenler de var ama 5xper işareti geldiğinde ortaya çıkan ayrı bir grup :D

Ama bunu buradan anlatamam ki üyeleri

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Bu üyeler ise genellikle saklandıkları yerden site tarafından kaldırılacak bir soru gördükleri zaman çıkarlar. Sorun kalkacak hem zaten bunu buradan anlatamam ki diyerek karşı tarafa sinyali çakarlar. Avlarına ulaştıkları zaman mutlulukları yüzünden okunmaktadır. Hedeflerini mesaj kutusuna çekebilmek için duruma göre her mesleği yapabilirler. Bazen gerçekten sorununu yorumlarda anlatmak istemeyen masumlar olsa da geneli işini bilen tayfadan oluşmaktadır.

Özel yaşam uzmanı üyeler

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Sitede beni en çok şaşırtan üyelerden oluşmaktadırlar. Kızın tekinin sorduğu sütyen tavsiyesi sorusuna 5 kız 45 erkek yorumu gördüğüm gün beynimde şimşekler çakmıştır. Sadece kızlarla alakalı konularda kızlardan daha çok fikir sahibi olmaları takdiri hak etmektedir. Ama biraz fazla zaman geçirdikleri zaman üstteki bunu buradan anlatamam üyelerine dönüşmeleri kaçınılmazdır.

Adeta roman yazan üyeler

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

İlk kısımda bahsettiğimiz tek cevapların aksine bu defa tek cevaplık sorulara bile upuzun yazan ve uzun yorumlar yazmazsa kendisini yetersiz hisseden üyelerdir. Site içerisinde sayıları çok fazla olmasa da her soruya uzun cevaplar yazmayı kendine huy edinmiş üyelerin varlığından söz edilebilmektedir.

Sorudaki yorum yapanların yorumlarına müdahil olan üyeler

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Hevesle soru sahibine yaptığınız yorumun "şaaak" diye arasına giren ve konuyu adeta başka yerlere götüren, kimi zaman eğlendirip kimi zaman gereksiz yere laf atan üyelerdendir. Tanıdık ise tat verir ama yabancıysa genelde tartışma ya da sarkıntılıkla biten hikayelerden oluşur. Bu nedenle sürekli "sadece soran yorum yapsın" seçeneğini kullanırım.

Sadece eşleştirme sorularına ve karakter analizi sorularına giden üyeler

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Genellikle buradan kafa dengi biriyle arkadaşlık kurmayı kafasına koymuş üyelerin hemen toplandığı yorumlardır. Her defasında bir umut "eşleştir bakalım" yorumunu yaparlar ve köşelerine çekilirler. Ne yazık ki bazen hiç eşleşme bile alamazlar. Bir diğer tür de sadece "sitenin neyisin?" "seni ne kadar sevdiğimi söyleyeyim mi?" gibi sorulara giderek sadece kendi hakkında görüş almak için yorum yapar. Diğer cevaplarla işi de olmaz.

Müşteri temsilcisi olan üyeler

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Genellikle sitede moderatör olarak gördüğümüz kişilerden oluşabilirler. Soruların cevaplarını verirken öncesinde "Merhaba, iyi günler, sevgiler, saygılar" gibi ifadeler kullanırlar. Bazı üyeler ise yorumlarına kendilerine göre kalıp kelimeler kullanarak devam ederler. Bir ara sitede her yoruma "kız ayol" diyen üyenin olduğunu hatırlayanların gözü yaşlı...

Nabza göre şerbet veren üyeleri de söylemezsek olmaz

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Genelde önce gizli yazıp sonra istersen gizliden çıkabilirim diye sinyal veren, yahut önceden kendini gösterip sonrasında yazdıklarından pişman olup ya da birinden sakladığı için bir an da gizlenme ihtiyacı duyan üyelerdir. Her an renkleri de, görünümleri de değişir. :D

Sen daha çok hangisine giriyorsun anlatabilirsin, elbet içlerinden sana en çok uyan bir bölüm vardır. Ama sakın "bunu buradan anlatamam ki" diyenlerden olmayın diyerek yazımızı burada noktalayalım. :) Sabırla okuyan herkese teşekkür eder, beğenmenizi umarım :)

Eğer profil fotoğraflarına göre olan değerlendirmemi okumamışsan aha onu da buraya bıraktım, tıkla hele...Profil Fotoğraflarına Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!

Yaptıkları Yorumlara Göre KizlarSoruyor Üyelerini Tanıyoruz!
24
21
Görüşünü yaz
24Kız Görüşü
21Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • kozkupa
  Ben Basliklarinin arasinda yer almıyorum. Ama yaptığın ankette yer almak isterdim beni tanımadan nekadar taniyabilcegni merak ettim henuz birini de tanımıyorum verdiği cevapları okuyorak o kişiyi tanımaya çalışmayı da aldanmak olarak goruyorum o yuzden de sosyal medya hesaplarımda sadece takip ticaret iletişim ve bilgi amaçlı kullanıyorum. herif klavyeyle kuş yakalıyor yani doğruyu yapmamış doğruyu konuşuyor hiç empati yapmamış ama her konuda mış gibi davraniyor helal olsun vallahi harbiden yetenek lazım mesela çok iyi bir. cc olmalısın ama ıı ı Kimseyi tanımadan tanımış olamam tanidigmi sanarsam ben sosyol medyanın aracı olurum halbuki o bana araç olmak için olmalı bazen yıllardır tanidigmizi sandigniz kişinin tanidigmiz kisi olmadığını öğreniyoruz öyle herkesin yorumuna da bakmam yanlış tanıdıktan sonra tanimasam daha iyi olur zaten asa yukar herkes ayni. arada girer biraz bakinir dikkatimi çeken soru görürsem yorum sayısına bakar sonra sorunun detayını açıp düşünceleri izler varsa bilgim ya da fikrim paylaşır yoksa bilgimi edinir çıkarım arada ilgi çekici görüşler oluyor tabi ama bu ne tanıma çabasında bulunmama nede tanidigmi sanmama neden olabilir. onlari sadece farklı düşünüyorum aynı olanların dışında tanımayadeğer kisler.. ama herkesi de taniyamayiz dimi
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • abi bence sen uzun görüş atanlardan olabilirsin bak gel bunu kabul et :D

  • kozkupa

   Hee ya uzun olmus 😊😊 basen çenem dusuyor anlaşılan ve bilyormusun bu cvpta uzun olmutsu aslında tüm detayları sildim bu kaldı 😄😁

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2420
 • AşkıÖldürmek
  Her potaya giriyorum hepsinden biraz var
  Bir soru geliyor içimi dokuyorum adeta uzun uzun
  Bir soru var bunu cevaplas ne olur derim kısa geçerim 😂
  Merhabalar diye giriş yapmam sitenin neyisin potalarında yokum bu ikisi benlik değil yorum altına ekşimem.
  Emeğine sağlık eğlenceli bir paylaşım.
  Sevdim 1 Kişi
  • Iki yere sokabildiysek seni o da yeter be ndjdd teşekkür ederimm

 • NeyyyyMıstaamNeyyyy
  Bence yanlış düşünce kısa cevap verdiğim yorumlar Xper için değil kesinlikle kaç hesap kapatıp açtım. Bakmam bile xpere üşendiğim için ya da canım öyle istediği için ya da hiçbişey bilmediğim için kısa yazmışımdır.
  Sevdim 1 Kişi
  • Kısa cevap verilen soruları xper kazanmak için yapıyorsunuz demedim ki ben :D ama hadi öyle olsun :)

  • Xper kazanmaya geldim üyeleri diye yazmışsınız

  • Sponsorlu ürünlere "iyi paylaşım" ya da 5xper getiren bencelere "güzel" diye okumadan yazanlara onu dedim. Tek cevap üyeler kısmında (kısa cevap kısmında) xper kazanmak için kısa cevap veriyorlar demedim ki. Tam okumamışsınız o halde :)

 • yarakim
  Bunu burada anlatamam kısmına bir kaç kez dahil oldum 😆 en fazla 3 ama
  Onun dışında mesaja çağırma şeklim o kadar basit değildir.
  Kısa, tek kelimelik yorumları pek beğenmem, roman da yazmam. Bir savaş yahut avlanma oluyorsa, ben oturup izlemeyi yeğlerim..
  Xper kazanma işine gelince, genelde reklam amaçlı olanlara yorumum kaldırılacak şekilde yazarım ve xp kaybederim..
  Dediklerim hislerimdir, hislerim ise fikirlerim..
  Sevdim 1 Kişi
 • HİRANUR85
  Elinize sağlık güzel paylaşım olmuş. Okurken yer yer kahkaha attım sayenizde. Tekrar teşekkür ederim emeğinize sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
  • Çok teşekkür ediyorum benim içimden geçenler sizin de gönlünüzden geçmiş demek ki :) ne mutlu

 • BlueCupcake
  Kız ayool diyen hala sitede ama bu sefer o tarz takılmıyor bide edebiyatçı idi valla millet tuaf ya.😬
  Sevdim 1 Kişi
  • Hahaha hiç haberim yok valla artık sitede mi, o zamanlar sitede görürdüm xndj simdi dagasi var vesselam var keyifli geceler var falan d

 • selmma44
  Ben bunlardan hiçbiriyim. Ama keyifle okudum🙂ellerinize sağlık. Devamı gelsin lütfennnn🌸
  Sevdim 1 Kişi
 • midnigtramblerrr
  Ben bunlardan hiç biri değilim galiba ama en yakını yoruma roman yazan kullanıcı 😅
  Sevdim 1 Kişi
 • Yaavhehee
  Ben bunlarin arasinda yokum ufff iyi bari 😂
  Guzel olmuss bunlar cidden hepsi tanidik tipler.
  Sevdim 1 Kişi
  • Neden yoksun bee :D

  • Yaavhehee

   Bu saydiklarindan biri oldugumu dusunmedim. Onlardan miyim yoksa😅🤔 sen simdi boyle deyince bir suphe ettim bak 😂

  • ahahaha bir tanesine sokalım seni eleştirme sorusuna ne dersin dsf

  • Hepsini Göster
 • Ben bu başlıklardan hiç birinde yer almıyorum. Ben neyim diye düşünmedim değil..)
  Sevdim 1 Kişi
 • marjinalgirl2367
  Güzel bir bence olmuş. Ellerine sağlık okurken güldüm yani bayağı iyiydi.:-)
  Ben sanırım uzun yorumlar yapan insanlara yardımcı olmaya çalışan nazik naif bir üyeyim.
  İyi günler:-)
  Sevdim 1 Kişi
 • uğurböceği0000
  Kendimi Trt belgeselde gibi hissettim şu an yazılardan :d ama bazı yerleri sansürlemeden koysan daha güzel olurdu gibi gibi. Çünkü biz orda yazan şeyi merak ediyoruz.
  Sevdim 1 Kişi
 • Teraryum4554
  Yerine göre Xper ci üyeyim yerine göre kısa cevap veren yerine göre uzun cevap veren üyeyim :) ortaya karışık oldu biraz :D
  Sevdim 1 Kişi
 • վ0Ӏմղվ0ӀϲմՏմ61
  Sorudaki yorum yapanların yorumlarına müdahil olan üyeler hiç sevmem.
  Sevdim 1 Kişi
 • Mario45
  Son zamanlarda gördüğüm en doğru yazı gerçekten emeğinize sağlık :).
  Sevdim 1 Kişi
 • machiva
  inan bu çok zor olur diye düşünüyorum, KS kızlarını tanımak imkansız :)
  Sevdim 1 Kişi
 • BehruzuFurkan
  Yukardakiler tipik olanlar tabi kasmadan takilan, kafasina göre cevaplayanlar da var.
  Sevdim 1 Kişi
 • Karamelaaaa
  Ellerine alıp güzel olmuş 😅😅
  Sevdim 4 Kişi
  • Ellerine sağlık 😂😂😂

  • Ellerime alırım önce sonra da sana teşekkür ederim beğenmene sevindim :D

  • Ya offf kaçıp yerin dibine gireyim en iyisi 🙈🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Hepsini Göster
 • persordinary
  Gerçekten güzel bir içerik olmuş okudum yani😂😂
  Sevdim 2 Kişi
 • __Sarya__
  Ben xper kazanmaya geldim üyesiyim şu sıra sanırsam ahahahahaa
  Sevdim 1 Kişi
 • Cansinerkek
  Ben cogu zaman uzun yazarim. Buda ne kadar uzun yazilirsa gorus okadar uzuyor demektir
  Sevdim 1 Kişi
 • IAmarPresterAen
  Çok iyi bence olmuş eğlenceli emeğine sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • HayalperestPanda
  Tek cevap üyesi ve xper kazanmaya geldim üyesi benim
  Sevdim 1 Kişi
 • Kominikeysinn
  Haha güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • AzelyaArzel
  doğru..
  Sevdim 2 Kişi
 • Badgirl1122
  Tek cevap üyeyim galiba ben 😂😂
  Sevdim 1 Kişi
 • gezer16
  ben kimseyi tanımıyorum...
  Sevdim 1 Kişi
 • papagligocik
  Nasil hazirladin bu yaziyi
  Sevdim 1 Kişi
 • McLareN558
  Vayy be ilginç
  Sevdim 1 Kişi
 • RubbieRolePlayyy
  Ben nabza göre şerbetçiyim sanırım.
  Sevdim 1 Kişi
 • badboysilkici
  ben bunların hiç biriyim
  Sevdim 1 Kişi
 • YeahRight
  Nabza göre şerbet veriyorumke 😉
  Sevdim 1 Kişi
 • Mavişgökyüzü
  Az ve öz yazma cabasindaki ben 😂
  Sevdim 1 Kişi
 • Yagmur_chs
  Güzel olmuş :D
  Sevdim 1 Kişi
 • YanlızlıkRıhtımı35
  Bana anlatmadım kardeşim yalan konuşma 😄
  Sevdim 1 Kişi
 • ZiVRi
  Standed We Fight, Divided We Fall!
  Sevdim 1 Kişi
 • nirhamm
  Ne güzel olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • Alfa80
  🤣 🤣 🤣 🤣 Güzel analiz 😉
  Sevdim 1 Kişi
 • GezegenAdam
  gayet hş bir paylaşım olmuş
  Sevdim 1 Kişi
 • intimacyy
  Tanıyın bakalım
  Sevdim 1 Kişi
 • Uye609099
  bunlardan hıcbırıyım devamı gelsın
  Sevdim 1 Kişi
 • Kayserilidipleyiciii
  Hmm daha once hic duymamistim emegine saglik
  Sevdim 1 Kişi
 • SsertTErkek
  Zamanla tanıyacam üyeleri yeniyim daha
 • Gizli Üye
  Aldkakdklaldşa gerçemten hepsi doğru hele şu kızların sorusuna doluşan erkekler yokmu 😂😂
  Sevdim 1 Kişi
 • Gizli Üye
  Kız ayol diyen nerede ya
  Sevdim 1 Kişi
  • ne yapacaksın onu :D biz yetmiyor muyuz bee

  • Gizli Üye

   Değişik tipti o buradakilerin çoğu sıkıcı yorumları ayol demesi komikti

YÜKLENİYOR...