Sohbet 4 gü

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Merhaba değerli arkadaşlar🍀

Açıkçası kolay bir Bence olacağını düşündüm ama beklediğimden zor oldu. Bunun sebebi, pembe moderatörlere ulaşmakta zorluk çekmem. Yarısının mesaj kutusu kapalı, diğer yarısı aktif değildi.😄 Neyse ki ekibi tamamladım ve onlarla ufak bir sohbet ettim. Bakalım sorulara nasıl cevap vermişler.

Moderatör olduktan sonra sende neler değişti?

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Moderatör @merakuzerine: Siteyi pek fazla ciddiye almıyordum, moderatör olduktan sonra siteyle ilgilenmeye ve insanların akıllarındaki site ile ilgili soruları temizleyip bir cevaba ulaştırmak için uğraşmaya başladım. Bu site içerisinde sorumluluk sahibi oldum kısaca.

Moderatör @Paart3: Tek kelime ile özetlemek gerekirse; hiç bir şey değişmedi. Bazı kişiler bir güç / kuvvet olarak nitelendirse de bu durumu, böyle bir şey yok.

Süper Moderatör @Hayat-Güneşi: Değişen bir şey olmadı. Önceden nasılsa şimdide öyleyim. Bazı üyelerden mod, fenomen olunca değiştiği söyleniyor. Bende öyle bir değişiklik olmadı.

Süper Moderatör @Röpteşambır: Aslında değişen tek şey üye ismimin yanına eklenen 'm' simgesiydi. Tabii moderatör olmakla birlikte daha dikkatli ve hassas davrandım. Yanlış bir yorum ya da soru kaldırmamak için titiz bir çalışma içinde bulundum. Moderatörlük aynı zamanda sağlam bir disiplin sağlıyor. Ama bu işi gönüllü olarak yaptığımız için çok rahat bir şekilde çalışıyoruz.

Uber Moderatör @Graphie2: Daha önce sildiğim hesapları kapattıktan sonra bunu açarken "Acaba moderatör olur muyum len?" temasıyla yola çıkmıştım. Daha sonra seninle tanıştık, daha çok ilgi duymaya başladım hoşuma gitmişti. Moderatör olduktan sonra bende değişen en temel şey daha da sakin bir KScan olmaya başlamam oldu. Resmi takılmayı seviyorum, çağrı merkezinde çalışıyormuş gibi hissettiriyor.

Uber Moderatör @majestetuncay: Sadece sorumluluk duygusu. Üyelerin keyif aldığı bir ortam oluşturmak için tacizcileri ve haddini aşanları yönetimin izin verdiği ölçüde durdurmak.

Kendini mekanın sahibi gibi hissediyor musun?

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Moderatör @merakuzerine: Mekan sahibi olsam bile böyle bir şey hissetmem. Oldukça mütevazı bir insanım Yani bu şartlar içerisinde de değişen bir şey yok, hissetmiyorum.

Moderatör @Paart3: Hayır, hissetmiyorum. Benim diğer üyelerden bir farkım / özelliğim yok. Şikayet oranı ne kadar iyi olursa olsun yönetim böyle düşünebilecek kişi / kişileri tercih etmiyor.

Süper Moderatör @Hayat-Güneşi: Mekanın sahibi gibi hissetmek... Asla.
Sadece mod sana biraz sorumluluk yüklüyor o kadar. Soruları, görüşleri incelemek gibi.

Süper Moderatör @Röpteşambır: Aslına bakarsanız burada bulunan her üye siteye anlam katmakta. 1 xperden tutun master üyeye kadar hepimiz bu şemsiyenin altında var olan bir aileyiz. Moderatör olmak ekstra özellikleri de beraberinde getiriyor. Bize verilen bu etiketi hakkını vererek yerine getirmeli. Paylaşımlara dikkat ettiğimizden çok komik soru ve görüşlerle de karşılaşabiliyoruz. Bazı üyeler şikayetçi olsa da sitedeki genel düzenin sağlanmasında başrol oynamaktayız.

Uber Moderatör @Graphie2: Uber terfisi aldıktan sonra "Heheyt zirvedeyim." diyorsun biraz ama hala ana işleyiş aynı olduğu için mekanın sahibi gibi hissetmem mümkün değil. Biz aracıyız, ispiyoncu da diyebiliriz.

Uber Moderatör @majestetuncay: Hiçbir zaman böyle bir şey hissetmedim. Ne biliyorsun diye sorduklarında haddimi demek kadar büyük bir erdem yok bu dünyada. Baktığında rütbe (sanal veya reel fark etmez) aldığında kendini bozan o kadar çok insan var ki, sen kendini bozmazsan mekan da senin oluyor, insanların saygı ve sevgisi de...

Sinirlendiğin bir üye olunca zorlanıyor musun?

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Moderatör @merakuzerine: Çok sinirlendiğim üyelere site içerisinde yetkilerimi kullanarak değil de farklı bir dil kullanarak cevap verdiğim oldu çünkü katlanamıyorum. Belki siteyi yanlış tanımalarına sebep olabilir ama tutmak çok zor bazen.

Moderatör @Paart3: Kişisel olarak kimseyle şuana kadar bir problemim olmadı, lakin olsa dahi elimde bulunan yetkiyi bir üstünlük olarak kullanmam. Gereği ne ise onu yaparım.

Süper Moderatör @Hayat-Güneşi: Normalde üyelerle bir problemim olmuyor. Arada fikir ayrılığı yaşadığımız üyeler oluyor tabi. Böyle durumlarda da görüşümü bildirip eğer ki soru sahibi ise o sorudan bildirim almıyorum ya da kendi sorum içinde ise "Bunu görmek istemiyorum" şıkkını kullanıyorum.

Süper Moderatör @Röpteşambır: İlk zamanlar zorlandığım olmuştu. Üyelerle kişisel münakaşaya girmemeye çalışıyorum. Bizzat kışkırtmak isteyenler olabiliyor. Zaten devamlı aktif olduğumuz için bir moderatörün gözünden kaçsa diğer moderatör gerekeni yapıyor. Soru, görüş kaldırma hatta üyelik dondurmaya kadar işlem yapılabiliyor. Hiç olmadı engelleme gibi bir seçenek var.

Uber Moderatör @Graphie2: Bu açıdan şanslıyım, çünkü çok zor sinirlenen biriyim. Bir de "Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır." atasözünü çok seviyorum ve doğruluğuna da şu zaman dek hep inandım. Dolayısıyla kızsam da uzlaşımcı olmaya gayret gösteriyorum. Ama hiç ışık yoksa; şansımı fazla zorlamam açıkçası. Sessiz kalmayı tercih ediyorum. Dedem "He deyince kavga çıkmaz." derdi.

Uber Moderatör @majestetuncay: Tabii ki yaşıyorum bu durumu. Hatta şöyle söyleyeyim güzel kardeşim ben bu üyenin yazdıklarını şahsi çıkarım olarak mı kaldırıyorum yoksa kurallara uymadığı için mi diye kendime sormadan işlem yapmıyorum. Bu anlarda bilgisayarı kapatıp biraz nefes alıp tekrar siteye döndüğümü biliyorum defalarca...

Nasıl bir özellik gelse kendini özel hissedersin?

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Moderatör @merakuzerine: Hesap dondurma, istenildiğinde gizli üyeleri görmek gibi bir özellik gelse kesinlikle özel hissederdim.

Moderatör @Paart3: Özel olarak bir şey istemiyorum lakin; dile getirebileceğim iki şey var. Birincisi moderatörlerin başarı istatistiklerini görebilmeleri için bir eklenti. Diğeri ise; görüş şikayetlerinin bize ulaşması. Bu konuda gerek üyeler, gerekse moderatörler çok muzdarip.

Süper Moderatör @Hayat-Güneşi: Kendimi özel hissetmek demek diğer üyeler ile arada mesafe olması demek. Böyle bir özellik istemem ama birebir modlarla ilgilenilmesi güzel olur.
İyi ve kötü yanlarını söylemek ya da tavsiye vermek için. Ek olarak başarı oranını görmek güzel olurdu.

Süper Moderatör @Röpteşambır: Heyecanla beklediğim özelliklerden biri de moderatör başarı oranının genel tablo halinde gözükmesi. Bu özellik gelirse aynı zamanda moderatörler arasındaki rekabetin siteye olumlu yönde yansıyacağı kanısındayım. Beklediğim diğer özellik ise mesajlaşma esnasında fotoğraf gönderebilme ve karşı tarafın mesajı okuduğunu anladığına dair bir işaret.

Uber Moderatör @Graphie2: Eskiden isimlerin yanında KS logosu içinde "M, S, U , A" harfleri olan bir simge vardı ya, o geri gelse güzel olurdu aslında. Ben çok seviyordum onu. Süslülüğü seven biriyim. Site benim olsa moderatörlerimin profillerini çok cafcaflı yapardım. Gif avatar izni mesela. Göze hitap edecek her yeniliğe okeyim!

Uber Moderatör @majestetuncay: Gizli kullanıcı soruları sitede olmazsa olmazımız, bunu kabul ediyorum.. Ama gizli kullanıcı olmanın mantığı insanların daha rahat etmesi için, insanlara hakaret etmesi veya can sıkmaları için değil,
belli konular dışında bu özellik kısıtlanabilir.
Birde biraz uçarı bir örnek olacak ama sitenin bir radyo kanalı olmasını istiyorum eminim ki üyelere keyif verecektir..
Bir sözümde adminlerimize, eskiden moderatör toplantıları yapıyorduk, sahi onlara ne oldu?

Son olarak üyelere nasıl bir tavsiye vermek istersin?

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

Moderatör @merakuzerine: Burası özgürce düşüncelerin paylaşıldığı bir platform. Buraya geldiğinizde bir şeyleri yadırgamaya çalışmayın size uymayan fikirlerin olması çok normal. Ve mümkünse milleti cinsellikle zorlama veya taciz etme gibi hareketlerle sınamayın. Rahatsız etmeyin.

Moderatör @Paart3: Moderatörlere karşı aşırı bir şekilde bilenmiş kişi / kişiler mevcut. Biz siteyi daha "uygun" bir hale getirmek için gönüllü olarak icra ediyoruz. Karanlığa küfür etmek yerine, bir mum yakmalısınız.

Süper Moderatör @Hayat-Güneşi: Tavsiye vermek haddime mi bilmiyorum, ama şunu söyleyebilirim. Sorulara ve görüşlere, belirtilen kurallar doğrultusunda gözeterek paylaşım yaparsak hiç bir sorun yaşamazlar. Ayrıca her üyeyi, fenomeni, moderatörü genel değil, kendi içinde değerlendirirsek daha güzel olacağına inanıyorum.

Süper Moderatör @Röpteşambır: Burası sosyal iletişim anlamında vakit geçirilebilecek en güzel sitelerden biri. Birbirini tanımayan binlerce insan bir şeyler paylaşmak için aynı çatının altında buluşuyor. Ve güzel arkadaşlıklar kurarak bunu geleceğe taşımaktayız. KizlarSoruyor Türkiye'nin en çok girilen 7. sitesi olduysa bunda herkesin payı var. Bu yüzden en eğlenceli sosyal platform merkezinde bulunmanın keyfine varın.

Uber Moderatör @Graphie2: Ön yargılarınızdan kurtulun, lütfen. Doğru bilinen yanlışlar var ve bunlar oldukça yaygın. En başta torpil meselesi. Emin olun, hesabımı silip gelsem, 5 Xper olunca bütün adminlere tek tek "Ben Ceren. hesabımı sildim de, beni mod yapsanıza önceden Uber mod olmuştum." desem alacağım cevap şikayet oranımı yükseltmem gerektiği olacaktır. Diğer hata ise modların kafalarına göre iş yapabildiklerini düşünmek. Ama unutulan bir nokta var, basit bir görüş gizlemek için bile onay almak zorundayız.

Uber Moderatör @majestetuncay: Burası hepimizin keyif aldığı bir ortam. Hesapların kapatılıp tekrardan gelmesinin sebebi de buranın vazgeçilmez olması belkide... Burada keyif alırken başka üyelerin keyfini mutluluğunu bozmayalım, yapıcı olmaya çalışalım.
Unutmayın, kendi dertlerinizi ancak başka dertleri gördüğünüzde unutursunuz, belki de en büyük şükür sebebi budur.

Biraz uzun oldu ama güzel oldu, hatta mecbur bazı arkadaşların ifadelerini kırpmak zorunda kaldım umarım kızmazlar. Abilerime, ablalarıma ve kardeşlerime beni kırmadıkları için teşekkür ederim.

Okuduğunuz için teşekkürler.✌

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!

@merakuzerine @Paart3 @Hayat-Güneşi @Röpteşambır @Graphie2 @majestetuncay 💪

Sevgi ve saygılarımla.

KizlarSoruyor'un Cesur Şövalyeleri Moderatörler ile En Keyifli Sohbet!
32
33
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3233
 • Se se ç. Ses. :P Mikrofonu bana da uzatıp röportaja dahil ettiğin için teşekkür ederim. 🤗🌸
  Eline sağlık. Sabahtan akşama kadar röportaj yapabilirim çok hoşuma gidiyor. :D

  • "Se se ç Ses." Bunu başa koymalıydım sende shsh

   Rica ederim ve katkıların için teşekkür ederim.🍀✌

  • Manyak herhalde bu kız deyip okumazlardı jsdhjds

  • Pusucu shshzg

 • KürkMantoluHayri

  Moderasyon ile alakalı benceler en en en sevdiğim <3 Hepiniz sitenin çiçeklerisiniz. Sizle güzel bu platform. Bunu asla unutmayın. Moderasyon ile alakalı her sorununuz için KizlarSoruyor hesabına yazmayı unutmayın. Ayrıca dolu dolu bir içerik olduğu için hepinizi kutlarım. Çoğunuz başarı oranından bahsetmişsiniz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Geldiği zaman hepinizi bilgilendireceğiz. :)
  Sevgiyle kalın

  • Güzel düşüncelerin ve begendigin için teşekkürler.🌸

   Gelsin şu çalışma hayri kaptan.🤓🤓

 • novel

  keyifli bir sohbet katılanların ağzına sağlık..

  Ben ise etiket alarak değişenler dışında bir rahatsızlık duymadım.

  • Teşekkür ederim üstad.

   Değişimleri görecek kadar eski üye değilim. Eskiler daha iyi bilir.✌

  • novel

   Rica ederim.

   Evet çok şey gördüm ne yazık ki. Bir etiket için değişmek acayip..

  • Allah herkesin çarşısını pazar etsin üstad.
   İnsan kendini bilsin yeter

  • Hepsini Göster
 • yakışıklıcadı

  Çok güzel olmuş ellerine sağlık.
  Azıcık kıskanmadım değil beni de dahil etmediğin için :-D Hsdsfsd

  • Teşekkür ederim.🍀😄✌

   Ya sen ya tuncay abi olacaktı erkek olarak. O daha eski ve tecrübeli diye düşünerek abim ile yapayım dedim.😄

  • Rica ederim.

   Bak bide beni ciddiye almış şaka yapıyorum beğ uber mavi üye olarak kakilakuku, tuncay ve novel abi uzman kişilerdir doğru bir tercih yapmışsın :-D

  • Sende değerlisin çünkü ciddiye alırım.🍀

 • majestetuncay

  Soruları cevaplarken kaliteli bir bence olacağını biliyordum..
  Bence de görüş bildiren moderatör ekibinin zaten işlerini layıkıyla yaptığını görüyordum içlerindeki en eski moderatör olarak..
  Ama moderatör olmayan diğer üyelere de hak veriyorum zaman zaman kendi ve arkadaşlarının çıkarları doğrultusunda çalışan görevli arkadaşlar var.. Onlar hakkında kizlarsoruyor admin ekibine şikayette bulunmaktan çekinmemelerini, gerekenin yapılacağından emin olmalarını isterim..
  Gülerek ve zaman zaman düşünerek okuduğum bir benceydi..
  Emeğine sağlık kardeşim :)

  • Beni kırmadıgın için onore oldum abi. Gerek tecrüben, gerek abiligin takdir edilesi. Tekrar teşekkür ederim abican.💪

 • Gayet güzel bir söyleşi

 • Balzacc

  Çok güzel olmuş. Böyle birden çok üyeyi içinde bulunduran sohbetvari benceleri daha çok seviyorum. Dün de senin içinde olduğun bir bence vardı o da çok güzeldi. Cevapların kısa ve netti. Bu bence de çok güzel olmuş. Cevpaların bazılarına birebir katılıyorum. Herkesciklerin ellerine sağlık🍃

 • Rengarenk bir söyleşi olmuş. Diğer arkadaşların harika görüşlerini de bu bencede görmek mutlu etti. :)

  Keyifle okudum. Emeğine sağlık @Person-Alone 👍

  • Bilgilerin ve tecrüben için ben teşekkür ederim abi. Site içerisini en iyi bilenlerdensin✌🍀

  • Estağfurullah. Rica ederim. ☺️

 • SporcuMan

  Güzel bir bence olmuş ama torpil kısmına katılmıyorum kaldırılan görüşlerde ve edilen şikayetlerdeki ilgilenme durumuna kadar ayrımcılık yapan kişiler var moderatörlükte.
  Onun dışında güzel bir söyleşi olmuş.

 • Güzel bir bence olmuş. Mod olunca da hiçbir şey değişmiyor. Üyeler aynı üyeler. Havalanan modlar var diyorlar. Saçma buluyorum bu düşünceyi. Fenomen ve mod olduğumda “aaa sen beni nasıl takip edersin” gibi bir tepki almıştım. Çok şaşırmıştım açıkcası. Bu kadar büyütmeyin hani. Emeğine sağlık.

 • Eline sağlık. Biraz önce bir mod hanım tarafından herhangi bir sakınca olmamasına ve kendisi eleştiri kabul etmeyi beceremediği için görüşümü kaldırdı. Mod olmak böyle bir şeyse süpermiş!!!

  • Teşekkür ederim, herhangi bir sakınca yokken gizleyemez keza gizlese adminler iade ediyor. @Hayat-Güneşi ablam sohbette çok güzel değindi. Genek olarak değil, kişiyi kendi içinde değerlendirirsek daha hakkaniyetli olur.

   Tekrar teşekkür ederim.🍀

   Ayrıca haksız durumda KizlarSoruyor'a mutlaka bildirin.

  • Hakkaniyet durumları o zaman yetki verilirken değerlendirilmeli bu ünvanları atanırken. Teşekkürler.

  • Sürekli haksız işlem yapanın ya puanı düşüyor ya da modluktan ihraç ediliyor. Kısacası hak yerini buluyor.

   Sizde haklısınız kötüye kullanan oluyor.

 • Çok güzel bir bence olmuş okurken zevk aldım ama bence özellikle @Graphie2 ile olan ropörtaj daha güzeldi emeğine sağlık
  Değişen bir şey yok havalanan kimse de yok Ülkiye Cumhurbaşkanı seçilmiyor ya sanki 😃☺️🌹

 • Bence çok faydalı ve çok güzel bir bence olmuş tebrik ediyorum ayrıca tüm moderatörler çok doğru konuşmuşlar ve çok mütevaziler ama özellikle @Röpteşambır abinin fikirlerini çok beğendim 😄✌🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Gerçekten buna ihtiyaç vardı, öncülük etmiş olman çok güzel. Harika bir bence olmuş!
  Bu güzel bence'de yer verdiğin için ayrıca teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlara'da selamlarımı iletiyorum:)

  • Kesinlikle, rica ederim.

   Beni kırmayıp katkıda bulunduğun için bende sana tekrar teşekkür ederim.

  • Her zaman dostum:)

 • IVPanaphone

  Yargıtay üyeleri toplanmış sjsjs
  Çok güzel ve kaliteli bir sohbet olmuş, emeğinize sağlık. 😀

  • Kahkaha attım shsh Teşekkürler kral sağolasın.😄
   (Hâlâ gülüyorum shshhshs)

  • IVPanaphone

   Neşen daim olsun krall, rica ederim. 😀

 • Bende her moderatörler havalıdir filan diye düşünüyordum jshsk on yargınin yanlis oldugunu bir kez daha hayirliyorum tabi 😂 guzel sohbet olmuş ellerinize sağlık

 • Güzel ve samimi bir sohbet olmuş 😀 Aklıma gelmeyecek yenilik tavsiyeleri vermişler, hepinizin eline sağlık ☺️

 • Bilmukabele ablam.
  Beni de bu röportaja dahil ettiğin için ben teşekkür ederim.🤗

 • Çok keyifli bir sohbet olmuş ya, sorular da özenle seçilmiş.

  Herkesin cevapları nasıl güzel😍

  • Evet, güzel oldu valla.

   Teşekkür ederim 🌸🌸

 • Hanginiz üyelerin derdini dinledi şikayet mekanizması nasıl kime çalışıyor bunu merak edeniniz oldumu acaba benim şikayetim var ve kimseye ulaşamıyorum peki o zaman siz niye varsınız arkadaşlar?

  • Kendi adıma konuşursam, ben her zaman dinledim dinlemeye devam ediyorum. Bir çoğumuzun mesaj kutusu açık.

   Bana istediğin zaman ulaşabilirsin.

  • Teşekkür ederim en kısa sürede iletişime geçeceğim

  • Rica ederim her zaman.

 • Valla yalan yok sitede okuduğum belki iki ya da üçüncü bencelerden biridir eline sağlık krall

 • Hanımlar beyler size Allah kolaylık versin demek isterim arada atlasamda çoğunu okudum teşekkürler

 • Sorular ve moderasyondaki arkadaşların verdiği cevaplar mükemmel.

  Tek eksik gördüğüm mesele @Graphie2 nin "Son olarak üyelere nasıl bir tavsiye vermek istersin?" kısmında söylemiş olduğu "Torpil yok" lafı. Kendince söylediği şey çok doğru. Evet tekrar hesabını silip gelse elbette yönetim şikayet kasmasını ister. Fakat torpil şurada dönüyor; hesap silip gelen ve tekrar mod olmak isteyen kişilerin moderasyondan tanıdığı kankalar olması ve diğer arkadaşların emeği ile geldiği yere daha hızlı yükselmesi.

  Belki de bazı şeyler hakkıyla kazanılmalıdır. Saygılarr

  • Okuduğun için teşekkürler.✌ İkinci kısıma muhatap sahibi cevap verecektir.😄

  • Rica ederim 😇

   Burada sözü geçen graphie"ye değildi sözlerim. Kul hakkıyla gelen çok var. Bunu da engellemek imkansız zaten. Söylemek istedim

  • Şaka yapmıştım zaten. Dediğin durum belki olmuştur ya da oluyordur bilmiyorum. Ama uygulamak yasak veya haksız rekabet olsaydı gerekli tedbir yönetim tarafından alınırdı. Ki şu an hangi moda gitsen rica etsen yardımcı olur.

  • Hepsini Göster
 • Gerçekten faydali bilgiler verildikten sonra sitede cok keyifli oluyor moderatorlerde keyif veriyor

 • Değerli ve okumaya değer bir bence olmuş, KS yi iraz daha iyi tanıyıp anlayabilmek için 👍👍

 • Güzel ve uzun bir sohbet olmuş sadece bir kişinin görüşlerini okudum onun dışındaki kişilerin görüşleri pek dikkatimi cekmedi

 • Ben birinci olarak fenomen olma hedefine koymuştum bu hedefe ulaştım şimdi ikinci hedefim moderatör olmak

  • Başarılar.

  • Teşekkür ederim, birgün sizlerin de desteğiyle bu rozeti de takarım inşallah

 • Davetsiz misafir gibi geldim. Kendi adıma konuşup gidicem 😀 Sevgili üyeler moderatörlüğün hiç bir esprisi yok. Moderatör yorum gizler bu yetki zaten soru soran arkadaşlarda da var. Süper moderatör yorum ve soru gizler. Uber moderatör soru, yorum gizler ekstra bir hesabı dondurabilir. Bunlar size havalı gelebilir ama asıl tema şöyle adminlerin onaylamadığı hiç bir soru yorum kalkmaz. O yüzden sen admine ulaştıran elçisin sadece.. Zaten 100 küsur mod var 500 kişi de Online takılan vardır. Bir hava beklemeyin yanee 😀 Tüm moderatörler klasik sizin gibi üye bazıları kendini kasıyor ayrı mevzu da.. Neyse bu kadar işte üyeyiz 🤓 Kimseyi abartmayın gözünüzde.. bu arada emeğine sağlık seninde 😀

 • hasanyanoglu

  Eskiden bilgisayarda oyun oynardım şimdi burada yazılanları okuyorum. Belki bilgim artıyor belki başka seyler olacak , bakalım 😃

 • merakuzerine

  Bence için bana ulaştığında sabırsızlıkla paylaşmanı bekliyordum ama 3 gün sonra görebildim.. üzgünüm...
  Çok güzel bir röportaj oldu, okulda olduğum zamana denk gelmesi cümleleri pek iyi seçemememe sebep olmuş olabilir.
  Beni seçtiğin için de teşekkürler ☺️❤️

 • JûCenngdhar

  Alınma ama hayatımda gördüğüm en samimiyetsiz röportaj 😂😂

  • Mesela neresi samimiyetsiz geldi

  • JûCenngdhar

   Bazılarını tanıyorum burada yazdıklarıyla 1 gram alakası yok 😂 ama hepsini okudum komik ve akıcı olmuş, senin özelin açıksa sana bir fotoğraf yolluyacam 😂😂

  • Ha cevap verenler samimiyetsiz diyorsun, anladım.

   Yolla.

  • Hepsini Göster
 • Niyese bu sohbet bencelerini seviyorum. Seninde arkadaşlarinda eline koluna sağlık 😊

 • Blackmen_1

  Gerçekten akıcı ve güzel olmuş
  Cevaplarda oldukça mütevazi ve yerinde cevaplar. Arkadaşları bu yönden tebrik ederim 👏
  Bende bir Mod. Olarak nacizane tavsiyem ortak bir grup oluşturup orada birşeyler yapılırken hep beraber istişare de bulunarak daha birlik ve beraberlik içinde yaparız. Sebebi de diğer arkadaşları bilmem ama yapmam gerekenleri yaparken kendimi yalnız hissetmiyor değilim

 • busekanık

  Bazı moderatörler eleştiriyi kaldıramıyor ama neyse güzel bir sohbet olmuş

 • KS nin torpilli , ayrıcalıklı sınıfı birbirini ağırlamış.. Maşallah.. ❤

  • Tabi, şu an odamda portakal suyu içerek cevap veriyorum.

  • Yarasin.. Ben de soda içiyorum 😉

 • Ne kadar da sade bir içerik 🌸

  Keyifli hoşbeş buraya kadar tamam ama tatminkar cevap ve mevzular olduğunu düşünmüyorum. Ama her model kendi tanıtımından mes'uldur hesabı, hoş gerçi bunlar da kâfi şimdilik.
  Bilmediğimiz / belkide bilmememiz gereken çok mevzu var. Ama yeri geldiğinde adminlerce ufaktan çıtlatılması ve akla takılanları çözüme kavuşturmasını bekleriz. Sonuçta bazı can sıkıcı durumların tek sebebi üyelerin önyargılarından daha çok rutbeli kişilerin bazı takındığı tavırlardır diyor ve takıdanak noktalıyorum.

  ... ha bı şey daha
  şu mekanın sahibi ironisi bile irite ediciyken, kendini buna tamamen kaptırıp "sahiplenme ile KS agalığı"nı birbirine bulamaç etmek ayrı bı komiklik.

  Neysecim bu kadar ateşleme yeter, azıcık da soğutayım. Haydi ben köşeme, herkese keyifli KS'ler ✋

 • lrjgvnvnv

  Güzel bir bence olmuş :)
  @Röpteşambır dostuma da süper moderatörlüğünde başarılar diliyorum :) .

 • Çok güzel olmuş emeğine sağlık😊

 • Yüreğine ve kalemine sağlık şair. Moderatör arkadaşlarda gayet güzel cevaplar vermişler tebrik ederim onlarıda

 • Benfero79

  ben içine gırdım çıkamıyorummm çıkabılrımmm içinden acaba KS

 • Herkese saygılar🌝

 • Melissezin

  Emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş tebrikler.

 • Eline sağlık güzel bir röportaj olmuş selam modoratörler. Sizede samimiyetiniz için teşekkūrler.

 • bayansinirli06

  Değerlilerimiss <3 Keyif alarak okudum :)

 • Teesir

  Gerçekten güzel bir bence olmuş 👍

 • Güzel bir bence paylaşmışsınız.. teşekkür ederim..

  • Okudugun için ben teşekkür ederim abi eyvallah.✌

 • Tebrikler Güzel bence :)

 • Okumak keyif verdi :) elinize sağlık

 • Metamortan

  Hepinize sevgiler ve başarılar diliyorum. ♡

 • Bah_ar

  Güzel röportaj olmuş elinize sağlık

Yükleniyor...