Kitap okuyan kız mı? Gratis'e giden kız mı?

Hop dedik herkese iyi geceler:) bence kitap okuyan hatun candir can♥ sizce? Kitap okuyan kız mı?  Gratise giden kız mı??

2|2
4469

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Kitap okuyan..

0|0
    0|0
  • ilginç ve sadece okuma hızından başka birşey katmayan kitaplardan ziyade gerçekten, klasik ve bilgi ve duygu yükünün yoğun olduğu kelime haznesine extra bilgiler katan kitapları okuyan kadın desek?

2|0
    0|0
  • Kitap okuyan, bana da okutturan ve bakımını asla aksatmayan kız bence :))

2|0
    0|0
  • Hayırlı geceler sanada,
    her ikiside olsun bizim olsun :)

2|0
    0|0
  • yemişim gratisini resmen kapıtalızmın can damarlarından birisi gecici bir vucuda modıfıye yapmak gıbı bır sey kitap okuyunda ellerınız yuzunuz degıl beynınız renklensın

1|0
    0|0
  • kızlarda bir insan. o kitapta okuyacak gratisede gidecek, seks yapacak hatta canı isterse sokak ortasında içinden geldiği gibi gülecek vs. yani insan gibi yaşama hakkı vardır. tabi, herşeyin farkından olması koşuluyla. bu tip kızlara bayılırım.

2|0
    0|0
  • Her ikiside güzel kardeşim. Kitap okumak her insanın ihtiyacı olan şeydir bilgi güzel almak ya da almamak.
    Gratis deki satılan ürünlerde o kadının kendi ihtiyacı olarak aldığı ürünlerdir
    Unutmayınız ki kadın olmayan ev batmaya mahkumdur. O kadın onun hesabını çoktan yapmıştır

1|0
    0|0
  • Gratis kuyruğunda kitap okuyan

2|0
    0|0
  • kitap okuyan mumkunse

1|0
    0|0
  • Kitap okuyan

1|0
    0|0
  • Ikiside

1|0
    0|0
  • Spor yapan kız

2|0
    0|0
  • Valla bir kızın kitap okuması kadar güzel birşey yok çok etkiliyor beni aslında bu ya tutamıyorum kendimi hele benzer kitapları oluyorsak. Farklı duygu hissediyorum

1|0
    0|0
  • Şu kitap okuyanlar ve çayı şekersiz içinler. Neden kensinizi çok özel biriymiş gibi hissediyorsunuz?

Grayise gidn kız a.. mk

1|0
    1|1
  • Gratise gitmeyen dişi sinek bile var mı ki? :)

1|0
    0|0
  • Çirkin misin sen😂
    Gratis ve kitap aynı koltukta gitmez mi sence
    Laf olsun torba dolsun diye yazmışsın

2|0
    0|0
  • gratiste kitap okuyan kız gördüm lan nirvanaya cıkmıs

1|1
    0|0
  • mümkünse gratise gitsin daha iyi mk ben hiç normal tipli görmedım şu sürekli kitap okuyan kızların ya çok bilmiş oluyorlar aslında bir b0k bildikleri yok. ya da çok egolu garip bir kişilikte oluyolar

1|0
    1|0
  • Kitap okuyan kiz

1|0
    0|0
  • Kitap okuyarak gratise giden kız ❤

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 44

• Gratis'te kitap okuyan kız.

1|0
    3|1
  • Ne sacma soru ya... hem kitaü okurum hem gratise giderim.. hem mac oynarim hem topuklu giyerim.. ee? Sacma sori kabul et

1|0
    1|0
  • Kitap tabiki. Bugün avm gittim. Görsen %50 indirim var diye herkes bedava dağıtıyorlarmış gibi işgal etmişler. D&r gittim kitap aldım sonra sinemaya gidip keyif yaptım.

1|0
    1|0
  • bugun hem kitap aldim hem de gratise gittim. kitap okuyorum diyip bakimsiz olmayin ama gratise de bobrek birakmayin. mantik basit

3|0
    0|0
  • Kitap ❤

1|0
    0|1
  • Hem kitap okuyan hem de Gratise giren kiz diyorum ben 😄

1|0
    0|1
  • ben ikisini de yaparım 😒

1|0
    0|0
  • Gratise giden kız kitap okuyamiyor mu? Onun okuma yazması yok mu bre cahil?

2|0
    0|1
  • Ikisi bir arada olan 😀

1|0
    0|1
  • Sen kitap oku ama gratis teki kızı seçmezlerse ben de bir şey bilmiyorum asf

2|0
    0|0
  • Kapitalizme esir olmayan kız

1|0
    0|0
  • Gratise gitmeyi de kitap okumayi da bilen, sacma sapan sorular sormayan kiz.

1|0
    0|0
  • Gratise giden erkek.

2|1
    0|1
  • ben ikisini de yapıyorum

1|0
    0|0
  • Kitap okuyan

1|0
    0|0
  • Gratise de girerim kitabımı da okurum