Karşı cins hakkında merak ettiğiniz şeyler var mı?

Hepimiz bazı şeyleri merak ederiz. Kadınlar ya da erkekler hakkında bilmek istediğiniz şeyler var mı? Karşı cins hakkında merak ettiğiniz şeyler var mı? #Mademoiselle88♥️

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 68

• soru 1 - kadınlar - gerçekten- nasıl erkeklerden hoşlanırlar? soru 2 - hemcinslerinizin genelini gerçekten - zeki -buluyor musunuz ? 3 - kadınlar bu site de niye kendilerine kadınlar - şeytan -mıdır diye hakaret edip soru soruyorlar ya da benzeri yorum yapıyorlar , siz de mi böyle düşünüyorsunuz? soru 4 - hemcinslerinizin - anlaşılmaz -olduğunu ya da - anlaşılması zor olduğu- düşüncesine katılıyor musunuz? soru 5 - iki tercih hakkınız olsa , -abazan ama yakışıklığı erkeği mi - yoksa yakışıklı ve çapkın ama hiç abazanlıktan eser olmayan bir erkeği mi tercih ederdiniz - ? sorularım şimdilik bu kadar. cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. not. ben soruları sana sordum ama sen kendini de katarak , hemcinslerinin genelini düşünerek ya da genel düşüncesini tahmin ederek cevaplayın. son sorum da şu olsun. soru 6 - Türkiye cinsel açlığın afrikası sözünden erkekler kastedildiğine göre erkekler de mi bir sorun var demektir ya da kadınlarda mı? ya da şöyle sorayım , kadınlar cinselliği erkeklerden daha mı az isterler , nefislerine bu konu da erkeklerden daha mı hakimdirler yoksa öyle mi görünmek zorunda kalırlar? bu da ekstra olsun. soru 7 - bekar bir insanın sevdiği - aşık- ya da hoşlandığı karşı cinsine cinsel istek duyması sizce anormal midir? soru 8 - kadınlar Türk erkeklerini kıro , abazan ve odun gibi kelimelerle fazla aşağılamıyorlar mı ve de bacaklarını hafif aralamalarını bile dile getirip çok acımasızca eleştirmiyorlar mı? soru 9 -kadınların sırf cinsiyetlerinden kaynaklanan yüksek bir egoya ve buna bağlı kaprise sahip olduğunu düşünüyor musunuz? 10 .- onuncu - ve sonuncu sorum - erkek gayrimeşru ilişki - zina - yaşayınca adı çapkın , yaşamayınca neden sap ya da abazan oluyor. ve yine son olarak erkek zina yapınca neden adı çapkın ya da zampara oluyor da kadınlar yapınca or... pu ya da fa... şe oluyor?

2|0
    0|0
    • soru 11 - kadınların çoğu niye küfürlü ve argo konuşup kibar erkek isterler? soru 12 - kadınlar niye kendilerinde olmayan kriterleri ya da özellikleri karşı cinsinden isterler? soru 13 - kadınlar gerçekten niye makyaj yaparlar ya da açık giyinirler? cidden merak ettiğim için soruyorum. karşı cinsi için mi yoksa hemcinslerinden daha güzel ve şık olmak için mi ya da kendilerini öyle daha rahat hissettikleri için mi?

• İyi misin arkadaşım

• @basityasamaklazim ben iyiyim ama kimse sorularıma cevap veremedi.

• günümüzde merak edipte cevabını bilmediğimiz bir konu yok. herkes herşeyi biliyoru artık. gizlimiz saklımız kalmadı

1|0
    0|0
  • Erkekler bir birlerinin yanında çok rahat üzerini değiştirirken, kadınlar neden bir birlerinin yanında üzerini değiştirmekten sıkılır

1|0
    0|0
  • Seni merak ediyorum matmazel ki zaten bunu biliyosun:))

1|0
    0|0
  • Hayır yok kız ayool

0|0
    0|0
  • merak ettiklerimin. hepsini detayli esimde gordum ogrendim😂

1|0
    0|0
  • Var tabiki ama Ben kendim keşfedip bulmayı daha çok seviyorum;)

1|0
    0|0
  • Açikcasi hiç birsey merak etmiyorum. Çogunun üçkagitçi, yalanci, sahtekâr oldugunu biliyorum, bu yüzden bir tek kisi hariç, hepsinden uzak durmayi tercih ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Acaba ne merak etsem...

1|0
    0|0
  • Neden kızlar takılara bu kadar önem verio mesele bir altın ilerde bozdurup ihtiyacını karşılar ama tek taş beş taş ya da tonlarca para verip aldıkları sadece süs dediğimiz saçmalıklar neden böyleler

1|0
    0|0
  • Merak etmeyi bırakalı uzun zaman oldu. Kendimizi üzmek yerine ortak mutlulukları yaşamayı tercih ediyorum.
    Zira hayat çok kısa, en kıymetli anları trip, küsmek ve darılmakla harcamamak gerek.

0|0
    0|0
  • birtek karsi cins diye merak ettigim birsey yok

0|0
    0|0
  • Yok her şeyi öğrendim

0|0
    0|0
  • Maalesef ozelikle kadınları hiç merak etmiyorum hepsi bir birine benziyor 😂

1|0
    0|0
  • Kadınları anlamak kolay sorum yok o yüzden

0|0
    0|0
  • maşallah herşey şeffaf bir merak kalmadı artık

0|0
    1|0
  • Aslında en çok şunu merak ediyorum: Kadınların sürekli değişen moduna ayak uydurmanın bir yolu var mıdır? Kadından beklenmeyen bir hareket görüldüğü zaman erkegin buna itiraz etmesi mi; yoksa sessiz kalmasi mı daha iyi olur?

0|0
    0|0
    • Eğer yanlızsak itiraz edebilir fikrini söyleyebilir ama değilsek sessiz kalmasını isterim daha sonrada söyleyebilir. Değişen ruh hali zor çünkü ben öyleyim ve bu benim karakterim.

• Yalnız derken neyi kastettin?

• İkimiz başbaşayken nesini anlamadın anlayamadım

• Hayir yok. Fazlasiyla duydum vede gordum. Artik siradansiniz 👎

0|1
    1|0
  • Yok 👎

0|0
    0|0
  • Hiç yok.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam