Sakar mısınız? Yaptığınız en muhteşem sakarlık neydi?

Ben sanırım sakarım 😃 Dün ayak serçe parmağımı çarptım kanadı bir 15 dk sonra yine aynı ayak serçe parmağımı çarptım yine kanadı bir 5 dakika sonrada diğer ayak serçe parmağımı çarptım 😴

• Sakar birisiyim.
    A seç
  • Sakar birisi değilim.
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ulan çok kötü çarpmışım tam yarım saat oldu hala bandı sökemedim tırnak komple çıkmış sadece dibi tutuyor çıkaramadım alkolde dökmek istemiyorum hay böyle işi 😂
yine çarptım yine kanıyor tırnak kalktı iyice söksem mi ne sinirimi bozdu ya 😒

0|0
4232

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sakarım. bir markete, mağazaya falan girdiğimizde arkadaşlarım önce bir beni kontrol altına alıyorlar llepqidoielxuosksidk

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

Kızlar Ne Diyor 41

• Evet sanırım.

1|0
    0|0
  • Böyle tatlı yarasalar niçin ben bulmuyor

1|0
    0|0
  • Biraz dikkatli ol ya yazık bu serçe parmaklara

1|0
    0|0
  • Dügün salonuna giriste topuklu ayakabimin topugu delikli haliya girince takili kaldim karsimda okadar erkek bana bakiyodu 😂😂😂😂😂😂😂

2|0
    0|0
  • çok sakarım :/

1|0
    0|0
  • Hmm sakarlık yok

1|0
    0|0
  • Gorustugm kişiyle ailecek onlada yengeme gittik yemek yerken ya bardak düşüyordu ya yemegi üstünmne döküyodm karşım o yanlarda kaynana adayı görümce adayı içimden yemiyom ya yete artık dedim 🤗🤗

1|0
    0|0
  • Sakarlıkta üstüme tanımam dizimle kocaman bir camı kırmıştım

1|0
    0|0
  • Sakarım

1|0
    0|0
  • Sürekli biyerlerimi çarparım en kötüsü oturduğum yerdeki cama 2 kere kafamı vurmaktı.

1|0
    0|0
  • Çok nadir

1|0
    0|0
  • Aynı gün içinde bardak ve tabak kırıp annemin gözüne girdim. Snfk

1|0
    0|0
  • ay geçmiş olsunn :D
    ben o kadar sakar değilim ama bazen art arda sakarlık yaptığım olabiliyor tabi ✩

1|0
    0|0
  • açılan merdivenle tencereyi üst rafa koydum daha doğrusu koydum sandım inerken kafama dankk :///

1|0
    0|0
  • Ben serçe parmağımı carpmakla kalmayıp kıranlardanımm 😅

1|0
    0|0
  • Çok güzel bir pasta yapmistim çikolatalaydı😭buzdolabına koyacaktım derken tabak elinden kaydı ve bütün pasta yere çakıldı

2|0
    0|0
  • pek degil

1|0
    0|0
  • Değilim, sakarlığım nadirdir.

1|0
    0|0
  • oooo hemde 1 numarali sakar karsidan karsiya gecerken karsida bir trafik polisi bana bakiyodu oyle birden havalandim yurudum yurudum dannnn bir anda kendimi caddenin ortasında yerde buldum adam şok oldu bende kactim tabi 😂😂

2|0
    0|0
  • Hafif salak olan insan genelde sakardır.
    Kötü birsey değil tabi

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    21
Yükleniyor... ;