Kocam beni itekledi düştüm 😞 ya ne tepki vereyim şaşırdım resmen bu kadar asabi olmasına gerek var mıydı?

Gizli Üye
Spor salonumuz var öğlenleri yemeğe geliyoruz eve geldik yemek yedik ben biraz uzanicam bir iki saate gelirim sen git dedi tamam dedim spor çantamı falan aldım çıktım kulaklık takılı gidiyorum salona bir emlakçı var yol üstünde oradan böyle 50 55 li yaşlarda bir adam çıktı Adam arkamdan geliyormuş bakıyormuş ben fark etmiyorum benden sonrada kocam çıkmış vazgeçmiş uyumaktan geliyormuş arkamdan Neyse bu adam bana seslenmis duymamışım kafamı bir çevirdim Adam yanımda koluma dokunuyor kulaklığı çıkardığım an bir kafamı çevirdim kocam adama doğru koşuyor birde adamı boğazında tuttu okulun duvarına yapıştırdı Allahım nasıl vuruyor Adama dur yapma diyorum ayırmaya çalışıyorum sen karışma dedi itekledi beni düştüm ayağım burkuldu mosmor oldu adamın suratı mahvoldu benim yerde ağladığımı görünce adamlar kocamı tutuyor Oda hala adama saldırmaya çalışıyordu yanıma geldi kaldırdı beni falan şimdi konuşmuyorum Tamam erkeksin sinirlendin ama abartmamis mi ya küstüm konusmicam ben haksız mıyım sizce?
Kocam beni itekledi düştüm 😞 ya ne tepki vereyim şaşırdım resmen bu kadar asabi olmasına gerek var mıydı?