Hiç dışarı çıkmayan hep evde duran bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

ByCıLız
Ben 28 yaşındayım bu yaşıma kadar eve kapalı asosyal hayattan kopuk yaşadım hiç dışarı çıkamıyorum gezemiyorum senelerdir hergün evdeyim hiç işim bile olmadı çalışamadım hayatın içinde olamadım ölü gibiyim yaşamayı beceremedim çok korkak özgüvensiz utangaç çekingen içime kapanık pasif sessiz biriyim insan içine topluma çıkamıyorum bu yaştan sonra da düzelemem zaten ne işim param olur ne sosyal hayatım olur ne gezebilirim ne de evlenebilirim
Hiç dışarı çıkmayan hep evde duran bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?