Hayatında kimsenin aşık olmadığı ve olamayacağını düşünen biri misin?

Gizli Üye
biraz uzun olacak ama kusura bakmayın.. küçüklükten beri hep eli yüzü düzgün, oturmasını kalkmasını bilen, terbiyeli, iyi huylu bir insan olarak bilinirim. yani tanıyan, gören, bilen insanlar hep böyle söylüyor. evet belki bir film yıldızı gibi değilim ama her zamn güzel olduğum söylenir. aynaya baktığım zaman da şikayetçi olduğum bir durum yok. gel gelelim bugüne kadar bir tek kişi bile bana aşık olmadı. onu geçtim, sadece bir kez bir çocuk ilgilenir gibi davrandı ama 2 hafta sonra o da ortadan kayboldu. hiç ciddi bir teklif de almadım. oysa ne tersleyen, ne üstten bakan, ne de nezaketsizlik edebilen bir insanım. karşımdaki incinmesin diye 2 kere düşünür konuşurum. bundan 3 yıl önce aynı iş yerinden bir çocuktan hoşlanıyordum. uzun zamandır arkadaş olduğumuz için ne tepki vereceğinden emin olamadım. bu yüzden doğrudan açılmak yerine, ilgimi belli ederek, yakınlaşarak hoşlandığımı anlamasını istedim. hem ben hem de çevremizdeki herkes onun da benden hoşlandığına artık emin olduk. aramızdan su sızmaz olmuştu. beni durağıma bırakıyor, geceleri mesaj atıyor, karşılıklı şiirler vs yolluyorduk. en sonunda onun söyleyeceği yok bari ben söyleyeyim dedim ve sms atarak hoşlandığımı söyledim. 2 hafta hiç ses çıkmayınca konuşalım mı diye sms attım. tahmin ettiğim şeyse konuşmayalım dedi. kesinlikle aramızda bir şey olamaz dedi. o kadar incindim, o kadar üzüldüm ki anlatamam. reddedilmek değil sadece, böyle konuşmaya bile değer görülmemek, bir 10 dakika bile tenezzül edip, en klasik arkadaş olarak görüyorum demek yerine bu şekilde geri çevrilmek beni inanılmaz üzdü. 3 yıl sonunda da geçen hafta herkesin sen ondan kat kat güzel ve iyi birisin dediği bir kızla evlendi. ben artık benim sevilmeye engel bir özelliğim olduğunu, kimsenin beni sevemeyeceğini düşünüyorum. var mı benim gibi bir başkası? siz ne düşünüyorsunuz?
Hayatında kimsenin aşık olmadığı ve olamayacağını düşünen biri misin?