Dün öğlen alkollüyken kollarımı tırtıllı bıçakla bu hale getirdim jilet atmadım yaralar derin değil kalıcı kalır mı?

Gizli Üye
Soran olursa depresyondayım her şeyde başarısızım yalnızım ve hiçbir arkadaşım yok bu zamana kadarda hiç olmadı ne düzgün bir iş hayatım ne de eğitim hayatım ne arkadaş ortamım ne de bir kadınla karşılıklı bir yerde oturma şansım yaş 24 bende 4-5 yaş küçük insanlar bile benden bin kat daha fazla şeyler yaparken benim bu kadar geride kalmam her şeyde artık moralimi bozuyor kumar bağımlılığı, alkol bağımlılığ, sigara bağımlılığı, varoluş sancısı, çekingenlik, aşırı içine kapanıklılık herbok var bende son bir ayda iki kez i*thar girişiminde bulundum ilaç kullandım yüksek doz zehirlendim hastaneye kaldırıldım psikiyatriye sevk edildim psikiyatristim 7-8 ayda düzeltebilirsin dedi her şeyini ama benim hiçbirşeye inancım yok
Dün öğlen alkollüyken kollarımı tırtıllı bıçakla bu hale getirdim jilet atmadım yaralar derin değil kalıcı kalır mı?