Boş boş otururken etrafı izleyip kendinize heyecan yaratır mısınız?

Judge2WorLd08
Boş boş otururken etrafı izleyip kendinize heyecan yaratır mısınız?

Öylesine gök yüzüne bakarken bu uçakları gördüm çarpışacaklar diye bir heyecan tuttu bende iyi tarafı birbirlerinden uzak mesafede olmalıydı.

Güncellemeler
1 yıl
Dikkatinizi çekerse onların ortasında bir uçak daha geçmiş onu çekmeyi yetiştiremedim tam aksiyon olurdu benim için
Güncellemeler
1 yıl
Bu uçakta yolcu olan var mı ksde
Boş boş otururken etrafı izleyip kendinize heyecan yaratır mısınız?