Çocuklarımın babası gay mi?

Gizli Üye

16senelik evliyimgörücü usulü evlendik evlendigim günden beri birgün sevgi göstermedi cinsel hayatımız bile yok hiç olmadı da ya 15te bir ya da ayda 1 anca oda 10 15 Saniye bile sürmüyor okadar sogukki iki yabancı gibi yaşadık defalarca doktora gitmesi için söyledim kabul etmedim ben gayet normalim dedi başka biri varsa söyle ona tm bosaniriz dedim çok araştırdım ama baska bi kadın olmadığından emin oldum ama hayatında bırden fazla erkek olduğundan şüpheleniyorum hareketleri normal bı erkeğin hareketleri aşırı kilolu yapılı bazen dalga geçerdim ya öyle kalça göbek bı kadında yoktur da kadınım bende öyle kalça yok senin gibi kiritmiyorum diye neolursunuz bunun fiziki bı belirtisi var mı nasıl anliyabilirim suphelendigim günden beri igreniyorum ondan dava açtım tek korkum çocukların velayetini yâ isterse diye korkuyorum çocuklara sizin babanız o biçim olabilir nasıl derim lütfen yardımcı olun fiziksel bı belirti konuşma hareket davranış aklınıza gelicek en ufak bi bilgi bile çok önemli benim hastalığından dolayı çocuklarımı tek celsede elimden alma hakkı var şuanda onun bı erkekle ilişkisi olduğuna dair elimde bı kanıtın olsa çocuklarımın sağlığı psikolojisi için mahkemeye sunamam ama belki ona göstererek çocuklardan uzak durmasını sağlarım

Çocuklarımın babası gay mi?
23 Görüş