Her şey üst üste gelirken sevdiğim adamı başkasıyla olduğunu gördüm. Yaşamak artık zor geliyo nasıl geçicek bu acı?

İğrenç hissediyorum. Hayatın darbeleri ard arda vuruyorken bir de iki ay önce ayrıldığım adam başkasını bulmuş bunu gördüm. Hiç bir şey yolunda gitmiyoken her şey dahada üst üste geliyo. Hayat bana tüm kapılardan tekmesini vuruyo. Canım çok acıyo. Hiç bu kadar dibe düşmemiştim. Dua ediyorum sabahlara kadar. Ama olmuyo tek bir ışık görmüyorum hayat bana bütün ışıklarını söndürdü sanki. Hiç bir şey yolunda gitmezmi. Gitmiyo işte. Ve onun başkasıyla olduğunu ve mutlu olduğunuda gördüm ya resmen çakıldım. her şeyi hallederdim ama bunu halledemem. Çok üzgünüm kırgınım. Çok tükenmiş hissediyorum kendimi. Hiç bir işe yaramaz değersiz biri gibi hissediyorum. Nasıl geçicek tüm bunlar? Hayata tutunmak için tek bir sebebim kalmamış gibi hissediyorum. Bütün enerjim gitti. Herkes beni mutlu neşeli enerji dolu biri olarak tanımlar ama şu an yaşama enerjim yok. Yaşamak istiyor muyum bunun için bir sebebim var mı sorguluyorum. Lütfen bir şeyler söyleyin nasıl geçer bu acı? Nasıl geçer bu yaşamak istememe sendromu?

Her şey üst üste gelirken sevdiğim adamı başkasıyla olduğunu gördüm. Yaşamak artık zor geliyo nasıl geçicek bu acı?