Samimi bir öz eleştiri ile size sorum;insanın kendine bakması neden zor gelir?

Gizli Üye

zayıflamak, fit olmak, spor yapmak, saglıklı yasam bicimi yani, guzel giyinmek, ne biliyim iste kendime bakmak asırı zor geliyor, istiyorum yapanlar da cok hosuma gitmesine ragmen üseniyorum ama bunun altında yatan bir duygu olmalı beni buna iten ne olabilir. yardımcı olabilicek mantıklı cevaplarınız yok ise soruyu es geçiniz

Samimi bir öz eleştiri ile size sorum;insanın kendine bakması neden zor gelir?