Acı çekmek gayet insani bir durum mu acıyı hissetmek bizi daha mı insan yapar?

Affedilmeyen u
Acı çekmek gayet insani bir durum mu acıyı hissetmek bizi daha mı insan yapar?

canım acıyor ya da canım acıyor kelimesi pek yeterli değil ama gerçekten öyle daha nasıl bir kelimeyle anlatabilirim bunu bilmiyorum ama gerçekten öyle hani böyle nefes almak zor olduğu bir andayım işte böyle durdu her şey ilerlemiyor bende durdum kaldım bitse her şey fişi çeksem sanki bitkisel hayattayım.. bitse her şey artık noktalansa..

İnsanlar hep güzel şeyleri hissetmekten hoşlanır mutlu olmak sevmek aşk gibi duygular yaşadığında dibine kadar yaşamak ister ve hissetmek gerçekten bu gibi duyguları güzeldir önemsendiğini bilir değerli hissedersin..

Ve bu duyguların tam aksi bir durum vardır ki o durumda da acı çekersin önemsiz hisseder kimsesiz kalırsın ki insanlar bu duyguyu yaşamak istemediği gibi bu duygudan kaçarlar daima nedense.

peki mutlu olmak insanı bir duygu ise acı çekmek te öyle değil mi? acıyı hissediyorsak daha insani duyguları da hissediyor olabilir miyiz?

#DengesizBirAdam

Acı çekmek gayet insani bir durum mu acıyı hissetmek bizi daha mı insan yapar?