Gerçekten saklanabilecek bir yerin olsaydı, hangi duygudan saklanırdın?

Affedilmeyen u
Gerçekten saklanabilecek bir yerin olsaydı, hangi duygudan saklanırdın?

Bazen saklamak istersin kendini saklanmak istersin olan bitenden uzaklaşmak kimsenin ne oldu niye oldu neyin var demesini duymak istemezsin. Uçsuz bucaksız bir yalnızlık ve sessizlik içinde kalmak istersin bunu yapamayacak olmak ve sadece içine kapanmak oldukça acıdır.. Çünkü saklambaç oyununda gibi değildir hayat kimsenin seni bulamayacağı bir yere saklanıp sonunda ebeyi sobelemek marifet değildir acılardan acımasızlıklardan mutsuzluktan yalnızlıktan kaçacak yer yoktur hayatta.

Velhasıl saklanmak istesen de saklanamazsın hayatta olan bitenden gidenden gelenden belki de var gibi gözüken ama aslında hiç olmamışlardan acılardan da kaçamazsın mutsuzluktan da kaçamazsın.. ve tam tersi beklenmedik anda gelen sevgiden mutluluktan ve sonrasındaki daha büyük mutsuzluktan saklanacak yerin yoktur..

Fakat saklanacak bir yerin olsaydı hayatta gerçekten bulunmayacak olsan neyden kaçardın neyden saklanırdın? ve o seni bulamasaydı gerçekten daha iyi olabilir miydin?

#DengesizBirAdam

Gerçekten saklanabilecek bir yerin olsaydı, hangi duygudan saklanırdın?