Giyim Tarzınızda Başkalarının Düşüncelerini önemsermisiniz?

Gizli Üye
Öncelikle, rica edeceğim olmadığınız gibi davranmayın. Gerçekte nasılsanız bu soruyu öyle Yorumlayıın." Ben Kimsenin Düşüncesini umursamam", demek kolaydır. Fakat Gerçekte Uygulamak Zordur. Cesaret ister.
Kendi Adıma cevap vereceğim. Çoğunluğun alışık olmadığı Bir giyim tarzım var. Kendimi Böyle Mutlu hiss ederim. Benim hoşuma gider. Boyum 180.60 kgyim. Kabul edelimki Uzun boylu ve ideal kilosunda olan birisi ne giyse Yakışır. Çok şüükür bendede öyle. Bir Kısım Çok beğensede Giyim Tarzımı çoğu kişi Garipsediği için Falzaca linç yiyorum, eleştirir alıyorum. Moralimi bozuyorlar. Evden Çıkasım gelmiyor. Hevesim kırılıyor.
Dışarıda insanların alışmış olduğu"Türk Halkının"Giyim tarzını giyerim, Farklı Bir şey Giymeye Cesaret edemem. Halimden Memnun değilim
Kimin ne dediğini umursamam, Herkesten Farklı giyinirim. Kendimi Böyle Mutlu hiss ederim.
Herkesin Alışmış olduğu Giyim tarzından Fazlaca memnunum, Giydiklerim herkes tarafından Kabul görülür Ve Halimden memnunum
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Giyim Tarzınızda Başkalarının Düşüncelerini önemsermisiniz?