Vitrin mankeni olsanız insanlar hakkında günlük tutar mısınız?

tuba-sueda
#SelâmGençlik 🦄🍀🍏⭐❤️ İnsanları gizlice gözlemleyebilen bir vitrin mankeni olsaydınız, gizlice günlük tutar ve günün sonunda not alır mıydınız?
Vitrin mankeni olsanız insanlar hakkında günlük tutar mısınız?
Güncellemeler
+1 yıl
Güncellemeler
+1 yıl
*****Zihinlerimizin daha esnek düşünmesi için en çok s-a-ç-m-a görünen sorulara ihtiyaç duyarız arkadaşlar... Bizleri en çok düşündüren sorular bizlere en güzel ilhamları veren mental egzersiz ve antrenman aletlerimizdir.👍😄
Vitrin mankeni olsanız insanlar hakkında günlük tutar mısınız?