Başarılarınızla samimiyetle mutlu olan insanlarla denk gelseniz kendinizi nasıl hissedersiniz?

tuba-sueda
#SelâmGençlik🦄🍀🍏⭐❤️ Hayatta karşınıza çıkan pek çok insan sizinle gizli veya açık rekabete girer, başarılarınız kıskanılır peki ya başarılarınıza kâlpten mutlu olan, sizinle gurur duyan insanlarla karşılaşsanız, bu insanların kıymetini bilir misiniz yoksa kendinizi mi yüceltirsiniz?
Başarılarınızla samimiyetle mutlu olan insanlarla denk gelseniz kendinizi nasıl hissedersiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
#TheSurvivor#TubaSueda#GodBlessMe❤️❤️
Başarılarınızla samimiyetle mutlu olan insanlarla denk gelseniz kendinizi nasıl hissedersiniz?