Hakkını helal etmediğin halde, sana çok haksızlık yapan tanıdığın ardından bunu açıklayabilir misin?

tuba-sueda
Selam Gençlik 🦄🍀❤️ Bilirsiniz, bazı insanlar size hayatınızda en büyük haksızlığı yapan kişiler olurlar... Canınızı sıkan, kalbinizi kıran kişileri kastetmiyorum. Bile isteye hayatınıza engel olan düşmanlardan bahsediyorum. Hani herkes birgün gider sonra onun için adettendir, helallik alınır, hoca sorar,"ey cemaat, hakkınızı helal ettiniz mi?"Siz, o esnada herkes ettik diye haykırırken, aradan çıkıp,"hayır, ben helal etmedim"diye haykırabilir miydiniz Gençlik?
Hakkını helal etmediğin halde, sana çok haksızlık yapan tanıdığın ardından bunu açıklayabilir misin?
Güncellemeler:
1 ay
***Benim anlamadığım şu bir de misal pek çok kişi helal etmediği halde ettik diyor, hâlbuki kul hakkı en mühim konu olduğu halde neden hakkını helal etmeyenler kendilerini baskı altında hissediyor? Bir düşünün Gençlik, camide iki gurup toplanmış, bir gurup ettik diyor, şöyle yirmi otuz kişilik bir gurup biz hakkımızı helal etmiyoruz etmedik diyor ne kadar gerçekçi ve ihtişamlı bir an ne dersiniz?
6
6
Görüşünü yaz