Sevgilinin hesabında bir internet alışveriş sitesinden alınmış gecelik görmek?

Gizli Üye
Sevgilimle ayrıldık ve ayrıldıktan bir süre sonra bir gece yarısı şeytan dürttü. Birden aklıma çiçek sepeti hesabına girip birine bir şey yolladı mı bak diye bir dürtü geldi. Daha önce hiç girmemiştim. Şifreyi doğru tahmin ederek giriş yaptım. Benim rahatsız olduğum ve mesafeli olmasını istediğim bir iş arkadaşına geçen sene doğum günü için çikolata yollamış. Bunu görünce hemen diğer sitelere de girmeye başladım. Trendyoldan siparişi gizlenmiş bir gecelik gördüm. Bu çocuk sipariş gizlemeyi iade etmeyi vs pek bilmez öyle şeyleri. ve gittiği adrese baktım ofis adresi yazıyordu. Acaba bu kendi mi sipariş verdi? Yoksa ofisteki bu iş arkadaşı mı kendi için sipariş etti. Çünkü işten dolayı telefonu bazen o kız kullanıyor. annesine falan almış olamaz bedenleri tutmuyor. Ve bu o kızın doğum gününe yakın bir tarihte teslim edilmiş. Ama aynı zamanda 14 Şubat olduğu için kesin onadır diyemiyorum. ve bütün şifreleri aynı olan çocuk benim bunu görme ihtimalini hesaba katmaz mı? Kafamda binlerce soru işareti. Sizce eğer biz ayrılmadan önce o böyle bir şeyi kendi için aldıysa ben bunu nasıl öğrenebilirim? Nerden bir şeyler bulabilirim? Başına benzer olay gelen olsa ne yapar?
Biz zaten ayrıldık başka sebeplerden. Ama ben hayatında iken beni aldatmışsa ben bunu bilmek istiyorum.
Sevgilinin hesabında bir internet alışveriş sitesinden alınmış gecelik görmek?