Şu an beni anlayıp emapati kurabilecek bireyler yanıtlayabilir mi🙏🏻?

Gizli Üye
18 yaşımdayım ailem 4 yaşımda kursa vermiş o zamandan beri kapalıyım ful kapalı çok katı kendi istedikleri olsun kafasında kız arkadaşımın olmasına bile izin vermeyen dışarı bile çıkmama izin vermeyen bir aile yapısı ve dinciyim diyorlar kendilerine kendi zorumla okula başladım kursu bırakıp hedeflerim var birikimim yok kafam basıyor çok dayak yedim kaşar ilan ettiler konuma gelecek olursam tatile geldik erkek kardeşim de benim kafa yapımda biz dışarı çıkınca abla zaten tanıdık yer değil istiyorsan aç kafanı dedi İnanın ki istiyordum o kadar özgür hissettim ki oturup ağladım ama bilmiyorlar gizli gizli bir kaç defa daha böyle yapıcam sanırım insanların o bakışları güzel bakışları kapalıyken burnumu bile kapattırdığı için babam hayatım da kapalıyken hiç sevgilim olmadı çünkü gören yoktu beni yüzüm kapalı çok özgür hissetim cidden tarif edemem beni yanlış anlamayın herkes istediğini giymekte özgür hür bir ülkedeyiz benim bi açık bi kapalı olmam yanlış farkındayım fakat şiddet gösterirler biliyorum ağlıyorum şu an bir daha olamayacak bir şeyi yaşadım bir yanım o kadar özgür hissetti ki öyle işte.🥺
Şu an beni anlayıp emapati kurabilecek bireyler yanıtlayabilir mi🙏🏻?
8
3
Görüşünü yaz