Günlük hayatta en sık kullandığınız kelime nedir? O kelime bir şekilde hayatınızdan silinse hangi kelime yerini alırdı?

ruhkasifiyim
  • Tek bir kelime
  • Ama tek kelimelik yoksa iki en fazla üç olabilir.
Sizin en sık kullandığınız kelime nedir? Ya olmasaydı ne yapardınız?

#hayatekelime
#ruhkasifiyim 🌑
Güncellemeler
+1 yıl
~Benim sık kullandığım kelime 'sabır' Sürekli sustuğum için zaten pek kelime kullanmıyorum. Yokluğunda ne kullanırdım bilmiyorum. Sanki yerini hiçbir şey alamaz gibi 🌑
Günlük hayatta en sık kullandığınız kelime nedir? O kelime bir şekilde hayatınızdan silinse hangi kelime yerini alırdı?