Hiçbir şey yolunda gitmiyorken her şey yolundaymış gibi davrandığınız oluyor mu?

Kravat_takan_adam
Hiçbir şey yolunda gitmiyorken her şey yolundaymış gibi davrandığınız oluyor mu?
Merhabalar...
Bazı zamanlar bütün sorunlar üst üste gelir ama bunu dışarıya yansıtmak istemeyebiliriz. Siz de böyle zamanlarda her şey yolundaymış, hiçbir sorun yokmuş gibi davranıyor musunuz?
Hiçbir şey yolunda gitmiyorken her şey yolundaymış gibi davrandığınız oluyor mu?