Sevdiğiniz kişinin sevmediğiniz huylarını değiştirmeye çalışır mısınız yoksa olduğu gibi kabul mü edersiniz?

persordinary

Memnun olmadığınız sevmediğiniz huylarını yontmaya çalışır mısınız?
Yoksa olduğu gibi mi sevmişsinidir?
Sevdiğiniz kişinin sevmediğiniz huylarını değiştirmeye çalışır mısınız yoksa olduğu gibi kabul mü edersiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde! 🙂 Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Sevdiğiniz kişinin sevmediğiniz huylarını değiştirmeye çalışır mısınız yoksa olduğu gibi kabul mü edersiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Onu olduğu gibi sevdim değiştirmek istemem onu tüm olumsuzlukları hataları zaafları bütünlükleri ile sevdim onu o yapan şeyler onlar kafamda yarattığımı değil onu sevdim kaldı ki insan değişmez insan 7 sinde neyse 70 inde odur can çıkar huy çıkmaz Atalarımızın hangi sözü boşa çıkmış değil mi?
Değiştirmeye çalışmak sadece onu kaybettirir.
Görüşler için teşekkürler soruyuda beğenebilir misiniz?🤓🤓🤓
Sevdiğiniz kişinin sevmediğiniz huylarını değiştirmeye çalışır mısınız yoksa olduğu gibi kabul mü edersiniz?