20 yaşındayım ve hala özel güçlerim olduğuna inanıyorum, sizce böyle şeyler var mı?

Gizli Üye
Küçüklüğümden beri kendimi diğer herkesten daha farklı hissettim, bu bir dönem çok içime kapanmama sebep oldu hatta. Hep 18 yaşıma geldiğimde birinin bana sen aslında bu değilsin, buraya ait değilsin diyerek gerçek kimliğimi açıklamasını bekledim. Tahmin edersiniz ki böyle bir şey olmadı. Hala bir arayış, bir araştırma içerisindeyim, içimde kocaman bir enerji var ve bana şöyle bağırıyor resmen " buraya ait değilsin, yapman gereken şeyleri yapmıyorsun, buradan git ve ne yapman gerektiğini bul" işte bu ses yüzünden, yaptığım her şey bir anda anlamsızlaşıyor, doğru olanı bulamıyorum.
20 yaşındayım ve hala özel güçlerim olduğuna inanıyorum, sizce böyle şeyler var mı?