Adınızı kendiniz koyacak olsaydınız ne koyardınız?

UralGül
Adını seven insanlar olduğu kadar sevmeyen insanlar da mevcut. Eğer ad koyma rituelleri eskisi gibi hak ederek olsaydı adınız ne olurdu sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
Ben adım Ural kelime manası olarak "aydınlık gece" demek ve Türklerin orta asyadaki eski yurtlarından birinin adı. Bugün en bilindik haliyle Ural dağları diye coğrafya derslerinden hatırlayanlar vardır. Ben kendim koyacak olsaydım yine bu adı koyardım. Adımın hakkını verdim elhamdülillah.
Adınızı kendiniz koyacak olsaydınız ne koyardınız?