Alfa mısın? Sırtlan mı?

Alfa Erkek
1) Birlikte oldugu kadindan hic bir kosulda maddi anlamda bişi beklemez.
2) Alfa erkek cinsellik muhabbeti yapmaz, onun ağzından cinsel espiriler veya şakalar duyamazsınız, bu adamlar da elbette rahip değiller gayet sağlıklı bir cinsel yaşamı olacaktır ancak ilişkinin içerisinde birlikte yaptığınız diğer aktiviteler gibi, sinemaya gitmek veya seyahat gitmek gibi akış içerisinde normal seyrinde gerçekleşen bir paylaşımdan farkı yoktur. Hatta çoğunlukla acele getirmemeye çalışırlar çünkü doğru zamanı beklemek onlara keyif verir. Bunun sebebi geçmişte yeterince “doymuş” olmalarıdır, ayrıca duygu içermeyen bir cinsellik Alfa Erkek için kabus gibidir.
3) Alfa erkek dedikodu yapmaz. Eski ilişkiler veya eski eş hakkında konuşulmaz, birlikte yaşanan olumlu veya olumsuz şeyler masaya dökülmez, ne erkek arkadaşlarına ne de hayatına giren yeni sevgiline bunları anlatamazsın, erkek dünyasında böyle bir şey yoktur.
4) Alfa erkek ilişkinin başlarında kadında bir duygu yaratmak ve kendine bağlamak için evlilik konusunu açmaz. Bir alfa erkeğin ilişkinin başlarındaki yani ilk 2-3 aydaki amacı kadını tanımaktır
5) Alfa erkek “Ghosting” yapmaz. Nedir bu ghosting? Bir erkekle tanışıyorsunuz ve size muazzam bir ilgi gösteriyor, size daha ilk görüşte aşık olduğunu düşünmeye başlıyorsunuz fakat sonra aniden ortadan kayboluyor. Adam yok. Adam hayalet olup kaçıyor, bulabilene aşk olsun!
Alfa mısın? Sırtlan mı?
Sırtlan Erkek

1) Birlikte oldugu kadindan gayet piskin bir sekilde borc ister.
2) Sırtlan erkek, daha tanıştığınız andan
itibaren her hareketi ve davranışıyla sürekli cinsellik çağrışımı yapan sözcükleri sizin kulağınıza üfler ve sevgiden ya da duygudan eser yoktur, varsa yoksa cinsellik!
3) Ayni anda baska kadinlarada yurumekten geri durmaz. Sanki bu ona sunulmus bir hak gibi.
4) Sirtlanlar kadinlari gayet iyi bildiklerinden iliskinin baslarinda pembe panjur hayalleri kurduran evlilik sohbetleri yaparlar ki kadın onlara kısa yoldan bağlansın,
5) Sirtlanlarin sana deger verdigini gosteren hareketler sakin bekleme cunku vermiyo lar. Ornegin bi anda ortadan kaybolup nerde olduklarini sana haber verme geregini duymazlar.
Alfa mısın? Sırtlan mı?
Alfa mısın? Sırtlan mı?
10
2
Görüşünü yaz