Dinsiz, alkolik, aşırı kemalist aynı zamanda Hitler'in hayranı biriyimdir. Detaya bakabilir misiniz?

Dediğim gibi aşırı kemalist, Hitler hayranı, ırkçı, alkolü seven, TSK VE EGM yi çok seven biriyimdir. Kendi ideolojimi ve görüşlerimi dikta ettirmeyi seven bir karaktere sahibim. Hayvan ve insan pek sevmem. Benim için bir insan veya hayvan bir şey ifade etmiyor.
Güncellemeler:
11 gü
Bana trollsun diyenler hele de Aktroll kendilerinim tarih bilgisi çok zayıf belli ki. Kamal Atatürk kemal ismini alacak kadar Türklüğünü unutmuş Arap esiri biri değildir Şerefli bir Türk askeridir. Liseli Nazici diyenler Nazi ne demek öğrenin. MHP ve onun gibi İslami odak yapan partilerle işim olmaz. İslam ve komünist yapı en büyük düşmandır Türkiye'ye
11 gü
Burada bana insanlık dersi vermeye çalışan kardeşlerim her şeyin farkındayım Biz de tarih psikoloji okudik biliriz. Benim ideolojimde din duygu ve insan kavramı yoktur. Süslü solcu laflar ile yumuşak İslamcı laflara karnim tokMHP li ve CHP liler uzak durun benden.
Dinsiz, alkolik, aşırı kemalist aynı zamanda Hitler'in hayranı biriyimdir. Detaya bakabilir misiniz?
8
3
Görüşünü yaz