Bu devirde instagram kullanmayan biri hakkında görüşleriniz nelerdir?

espressoseverim
Zorunda mıyım? İlk çıktığı andan beri 2 kez kullanmayı denedim. 2. hesabımı sileli yıllar oluyor. Ig'nin sadece görsellikten, fotoğraflardan ibaret olduğunu düşünüyorum. Tabi daha orijinal amaçlar için kullanan da vardır. Ama genel olarak gördüklerime göre, insanların ne yaptığını merak eden biri değilim. Fotoğraf çekilmeyi de pek seven biri değilim. Yaptığım her şeyi insanlarla paylaşmak da tercihim değil. Çok meşgul biri değilim ama bana zaman kaybı gibi geliyor. Sonuç olarak igyi çok sığ ve gereksiz buluyorum. Bu yüzden kullanmıyorum. Böyle birine karşı düşünceleriniz neler? Senelerdir twitter kullanırım. Gerek mizah, gerek haber, gerekse bilgi kazanmak için olsun bana çok daha dolu bir medya gibi geliyor. Youtubede de vakit geçiririm. "Abi hadi ya, bu devirde instagram kullanmamak da ne?" diye mi düşünüyorsunuz? Eleştirilerinizi ve düşüncelerinizi merak ediyorum. Açık olun ve çekinmeden görüşlerinizi paylaşın lütfen.
Bu devirde instagram kullanmayan biri hakkında görüşleriniz nelerdir?