Günün sonunda insan ne yaparsa yapsın neyse odur, peki siz nesiniz?

...
...
Hepimizin taktığı binlerce maske var hayatta..
iyi evlat iyi anne iyi baba iyi arkadaş iyi personel iyi patron..
Kötü arkadaş kötü sevgili veya kötü insan
Bir şekilde toplumdaki değer yargılara göre iyi ya da kötü kategorize ediliyoruz ve seçimlerimiz bizi bu noktaya itiyor kim bilebilir..

Kimimiz savaşçı kimimiz teslimiyetçi kimimiz öfkeli kimimiz kırgın kimimiz üzgünüz herkese karşı güçlü kimimiz herkesten güçsüz..
Ölebiliriz yarın hiç garantisi yok hayatın ama yine de yaşamak için bir şeyler yapıyoruz kimimiz şirin gözükmek için çabalıyoruz kimimiz iyi olmak için kimimiz gerçekten günü kurtarmak için bütün çabayı gösteriyoruz..

Bazen yapmak istemediklerimizi yapıyoruz söylemek istemediklerimizi söylüyoruz duymak istemediklerimizi duyuyor yaşamak istemediğimiz şeyleri yaşıyoruz insanız aciziz belki güçsüzüz kabullenmesi zor belki kimimiz gerçekten çok kötü.. berbat bir dost kötü bir eş kötü bir evlat gerçekten kötü ya da gerçekten iyi ama kıymeti hiç bilinmediğinden kırgın..

Günün sonunda.. kendinle kaldığında gerçekten ne hissediyorsan osun aslında ne yaparsan yap gündüz istediğin role gir istediğin maskeyi tak yüzüne kendinle kaldığında neyse o..
peki sen nesin?
gün sonunda kaldığında kendinle gerçekten nesin
Bunu söyleyebilir misin bize değil kendine gerçekten ne olduğunu diyebiliyor musun?
Farkında mısın kendinin?#DengesizBirAdam
Günün sonunda insan ne yaparsa yapsın neyse odur, peki siz nesiniz?
17
6
Görüşünü yaz