Ailem fakir olduğu için onlardan nefret ediyorum ben bu hayatı hak etmedim kendim için ne yapabilirim?

Gizli Üye
18 yaşımdayım önceden ailemin maddi durumu iyiydi şimdi değil çok zorluk çekiyorum istediğim hiçbir şeyi alamıyorum her şey de gözüm kalıyor kendime şu an kıyafet bile alamıyorum hep aynı pantolonu giyiyorum aynı üstü sadece bir montum var botumda yırtık kaç yıllık bot, her şeyi kıskanıyorum yolda güzel giyinen birini görünce kıskanıyorum, babamın arabası yok, babasının arabası olanları zengin olanları kıskanıyorum ağlıyorum sürekli içim içimi yiyor ben böyle yaşamayı hak etmedim ailemden nefret ediyorum Allah belalarını versin bu gençlik zamanımda beni her şeyden mahrum bıraktılar ben bu kadar ağlamak zorunda mıyım onların yerinde ben de olabilirdim insanın yüzü güzel olacağına kaderi güzel olsun demişler üniversite sınavına hazırlanıyorum doktor olmayı çok istiyorum ailemi terk edip gideceğim onlarn bana bunları yaşatmaya hakkı yok
Ailem fakir olduğu için onlardan nefret ediyorum ben bu hayatı hak etmedim kendim için ne yapabilirim?