Ahlaksızlıklarını özgürlük diyerek savunan insanlar komik değil mi?

Alphonse55
Günümüzde bir çok insan özgürlük kelimesini yanlış algılıyor. Özgürlük mide bulandırıcı şeyleri yapmak değildir. 1000 kişiden 999'unun ahlak dışı baktığı şeye özgürlük diyerek kendini savunan insanlar var. Ve bu bağlamda aslında yaptığı şeyin hata olduğunu biliyor ve özgürlük diyerek kendini savunacak kişilerin arayışına giriyor. Bu insanlar neden böyle? Neden karaktersizliklerini savunacak dalı özgürlük olarak nitelendiriyorlar?
Ahlaksızlıklarını özgürlük diyerek savunan insanlar komik değil mi?