Bazı şeylerin üstünü çizmek gerekir değil mi? Peki siz nelerin üstünü çizdiniz?

ángelsinalasyocéano
Size iyi gelmeyen, önemsemeyen, gelişiminize engel olupta hayallerinizi küçümseyen, sizi dibe çeken insanlardan uzaklaştıkça size iyi gelen insanların hayatlarınıza girmesine müsaade edebilirsiniz. Kendinize yeni bir yol çizmek için bazı insanların üstünü çizmek gerekir.
Bazı şeylerin üstünü çizmek gerekir değil mi? Peki siz nelerin üstünü çizdiniz?