Yaşayamıyorum. Hiçbir hayat amacım yok. Neden yaşıyorum ki?

Gizli Üye
Allah'a kulluk ona layık olmak yaşıyoruz Bundan sıkıntı yok. Lakin insanlara uğraşmaktan yoruldum. En başta erkek egemenliğini meşrulaştıran bir annem var. Tamam beni de seviyor vs lakin erkek evladını daha çok... Bunu görebiliyorum. Evden ayrılmak istiyorum. Lakin bunun için param yok. Ailemle yaşamak istemiyorum. Kötü kız mı oluyorum bunu istediğim için bilmiyorum ama yanlış tercihlerin sonucu neden kızlar ödüyor. Neden ruhları ile eziliyorlar sürekli.. Hiçbir şeyden keyif almıyorum. Hem de yıllardır. Ne yazık ki beni anlayan biri de yok Allahtan başka.. Buraya neden yazıyorum? Çünkü anonim. İnsanlar belki fikirlerini paylaşır onu okur mutlu olurum diye. Uzun süredir ağlamaklı değildim. Habire film izliyordum. Onu bıraktım yine aynı. İbadetlerini de yapan bir insanım. Ve oruç tutmayı seviyorum. Bedenimi aç bırakarak ruhumun daha doğru düşüneceğine inanıyorum. Ruhumun doyması da gerekiyor. KPSS ön lisanstan memur olmak istiyorum. Geç mi kaldım onu da bilmiyorum. Mülakata da girip elenmiş biriyim. Çok fazla torbilin döndüğü bir ülkedeyiz. Tamam hakkıyla olan var. Lakin isim verilip mükalatı da geçen de var.

Akıl verin bana, hiçbir şey yapmak istemiyorum. Yataktan çıkmak bile istemiyorum. :(( Bir insan nasıl 12 saat uyur?
Güncellemeler:
1 ay
Bu dünyadan yok olsam yani ölsem yine annem ve babam üzülür. Başka kimse de üzülmez. Ama ruhumdaki acının sebebi de onlar... Ne yapayım yaa :((
1 ay
Yorumlar okumak gerçekten iyi geldi, herkes biraz biz gibi... Teşekkürler.

Spor en iyisi... Tabi sporun yanına zihnini yoran bir şeyler de eklemeliyiz.

Yaşayamıyorum. Hiçbir hayat amacım yok. Neden yaşıyorum ki?
14
6
Görüşünü yaz