Bazı insanlar uzaktan bakınca kusursuz, tanımaya başlayınca çok lüzumsuz sözüne katılıyor musunuz?

Tuğberk_Bey
Çağımızın vebası insanın karakter hastalığı bu olsa gerek neden insanlar ilktanıdığımız gibi değilde ya da değer verince değişiyorlar?
Bazı insanlar uzaktan bakınca kusursuz, tanımaya başlayınca çok lüzumsuz sözüne katılıyor musunuz?