Karakter para ile satılıyor da insanlar sahip olmaya mı korkuyor?

Gizli Üye
Çünkü çevre o kadar iki yüzlü insanlar ile dolu oldu ki artık şaşırmadan izliyorum, düşünebiliyor musunuz geçen gün buradan tanıştığım olgun dediğim derdimi paylaşıp bir sinir krizi sunucu ağzıma geleni sayıp sövdüğüm buradaki kendini akıllı sanan bir üye, başka bir üyeye onu takip etme diyor o akıllı da beni takip etmekten çıkıyor.

Gerçi o kişiye de teşekkür ediyorum böyle insanların hayatımda yeri olamaz başkasının sözüyle bir başkasını tanımadan etmeden iletişimi kesmek gerçekten mükemmel, açık konuşayım ağzıma geleni saydım silinmemi isteyen kişiye pişman da değilim ama şimdi diyorum ki ağzıma sağlık böyle yapmakla çok güzel yapmışım, az şeref sahibi olsun insanlar para ile satılmıyor bedava almaktan korkmayın, yorum size aittir.
Karakter para ile satılıyor da insanlar sahip olmaya mı korkuyor?