Şeytana pabucu erkekler mi kadınlar mı ters giydirir?

Hayatistanbull
Şeytana pabucu ters giydirmede kadınlar mı erkekler mi daha başarılı?
Şeytana pabucu erkekler mi kadınlar mı ters giydirir?
Çok kurnaz olmak; oyuna getirmek, kendisine iyi davranmayanları yaptıklarına pişman etmek. Bu tanım tam biz kadınlar için uygun olur, canımızı yakanın canını yakarız. Sanırım bu konuda biz kadinlar daha iyiyiz. Mütevazı olmaya hiç gerek yok istisnalar kaideyi bozmaz zaten.
Fakat şeytana pabucunu ters giydiren erkekler de var tabii...
Bu birazda zeka işi ve karşındakinin
GÜNAYDIN ❤❤❤
Şeytana pabucu erkekler mi kadınlar mı ters giydirir?