Arkadaşımdan intikam almak istiyorum. Hiç arkadaşınızdan darbe yediniz mi?

missangell
3 aylık bir arkadaşım bana erkek arkadaş ayarlamıştı, meğersem satmış beni. Ona sizce ne yapmalıyım ki? Polise şikayettte bulundum zaten. Bir de ona dersini normal beraberken vermeliyim. Gerçi bir de şu var, ben herşeyi öğrendim ama inkar ediyor. Ne yapsam onu öttürürüm?
Arkadaşımdan intikam almak istiyorum. Hiç arkadaşınızdan darbe yediniz mi?