Masaya araba anahtarını koyan erkek mi, yoksa kaslı fit erkek mi daha çekicidir?

Masaya araba anahtarını koyan erkek mi, yoksa kaslı fit erkek mi daha çekicidir..😀😀
Masaya araba anahtarını koyan erkek mi, yoksa kaslı fit erkek mi daha çekicidir?

0|11
4550

En İyi Erkek Görüşleri

• Hiçbir zaman araba anahtarını çıkartıp masanın üzerine koyma gibi bir ihtiyacım olmadı. Kimsenin de böyle bir şeye ihtiyaç duyacağını sanmıyorum. Bu yüzden bir insan araba anahtarını çıkartıp masanın üzerine koyuyorsa gösteriş yapmaya çalışıyordur. Yani gerçekten böyle bir şeyden etkilenen kız var mı? Varsa da...

Aslında soru "yakışıklı erkek mi, zengin erkek mi?" şeklinde olmalıydı. Duygularınızdan bağımsız cevap verirseniz zengin erkeği seçersiniz. Duygularınızla karar verirseniz yakışıklı erkeği seçersiniz. Aslında gerçekte bu kadar basit değil bu işler. Bir kadının bir erkeği çekici bulması için bir çok niteliğin bir arada olması gerekir. Fiziki durumu, kültürel durumu, maddi durumu, karakteri vb... Hepsi bir arada değerlendirilir. Bir insanın bazen bir bakışından, bazen gülüşünden, bazen tavırlarından, bazen karakterinden, bazen kültüründen, bazen kaslı vücudundan etkilenirsiniz.

1|0
    0|0
  • Şu soru aslında çok şey anlatıyor günümüzde kadınların erkekleri nasıl gördüğüne dair? Erkekler resmen finansal köle olarak görülüyor. Bir erkeğin arabasının olması, zengin olması neden bir kızın ona ilgi duymasına neden oluyor, çünkü kadın onu kullanıyor, parasını sömürüyor. Hadi dış görünüş ilginize bir şey demiyorum ama soldaki fotoğraf olmamış.

0|0
    0|0
    • Bir erkek zengin de olsa, fakir de olsa, orta halli de olsa karakter ve iletişim, iyi anlaşmak çok önemlidir. Tolstoy da fakirdi ama adam zekiydi, sanatsal bir yapısı vardı, buna benzer bir çok erkek var. Yani olay karakterde ve kişide bitiyor. Araba sadece bir araçtır. Para yine öyle. Önemli olan hayatın kendisi. Tabi çalışan insan da çok fakir olmaz zaten, en azından orta halli olur, kadına da çalışır geçinip giderler. O yüzden para mevzusu gereksiz bence.

• Insanin dinlenmesi gerek çünkü. Bunun icin dedim. Ciftin birbirine sakince vakit ayirmasi acisindan.

• @sweet_girl00 2020x2=4040 tl yapıyor. Zamanla maaşlar 500 tl artar zaten. İki maaş eder 5000 tl. İdareli kullanırsan her türlü yeter. Tatile de çıkılır. Bu benim fikrim, aynı düşünmek zorunda değiliz. İyi günler. :)

En İyi Kız Görüşleri

• Benim icin ikisi de çöp... Cunku iki foto da gosteris budalalaligindan kaynaklaniyor.

Erkeklere gore de kasli olan ama araba anahtari olmayan erkek, kasli erkegin daha cekici olacagini savunur; araba anahtari olan ama kasli olmayan erkek de araba anahtarini koyanin daha cekici olacagini savunur. Herkes sahip olduguyla kendini öne cikarmaya sahip olmadiklarini da yermeye calisiyor iste.

1|0
    0|0
  • Masaya araba anahtarı koyan görgüsüzdür. Kaslı fit erkek emekçidir. O vücut kolay yapılmıyor sonuçta 😂😂😂. Bu sebepten kaslı erkeğin çekiciliği tartışılmaz.
    Çelimsiz erkek Bugatti anahtarı koysa ne olacak hem yahu 😂😂😂😂

1|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

4348
  • Kaslı fit erkek

1|0
    0|0
  • Bana göre hiç biri 😊❤️😘

1|0
    0|0
  • Off ikisi de değil ya ne kadar basit oldunuz Allah aşkına hiç mi kriteriniz yok. İman dan islam dan bahsedin adamlara azıcık evlenince de kıymet bilmiyor bilmem ne dersiniz. İslamı yaşamayan adam senin ne kıymetini bilecek.

4|3
    1|1
  • Etkilenenlere bir şey demiyorum onların hormonları ve kendini yetiştirme tarzları öyle yönlendiriyor ama gösteriş yapmak yerine biraz akıl ve mantığını kullanabilen kişileri çok göz ardı ediyorlar sanki zaten genel olarak gösterişten etkilenmem gerektiğini dikte ediyorlar kesinlikle kabul etmiyorum böyle bir düşünceyi

1|0
    0|0
  • basit insanların basit çekilde alınabilicek şeyleri beğenir sen nasıl bir kızı etikilemek istiyorsun onu bana göre kazık bir bölümde tam burslu olması ya da işinde başarılı olması çok etikliyici olur ve beyinin olduğunu beli etmesi erkekler daha böyle basit kızlara yüz veriyosunuz ya kızlar sizde böyle basit erkeklere tav oluyorsunuz ya hayterle izliyorum sizi

1|0
    0|0
    • kas dediğini salıklı bir biryer beyni olmadan bir sende tozla mozla yapar arba dediğini yolsuzlukla pis işlere filan alırısn ama beyini alah herkeze vermiş ama herkezinki aynı seviyede değil

• Yahu illa çekici ya da itici olmak zorunda mı? Belki anahtarı cebindeyken rahatsız ediyordur , ceplerini boşaltıp oturmak isteyebilir. ya da sırf siz çekici ya da itici bulun diye millet spor yapmıyor, herkes kendi işine baksın. Önce özelestiri yapın, başkasını değerlendirmek dünyanın en kolay işi zaten.

1|1
    0|0
  • Yurekten erkek gibi erkek sozu ozu dogru nazik ve kulturlu erkek daha avantajlidir kadin gibi kadin icin. Yoksa mal pesinde olan kadin icin her anahtar onde gelir

1|0
    0|0
  • Masanın üstüne anahtar koyan erkek komplekslerini ve kendinde olduğunu düşündüğü eksiklerini gizlemek için sahip olduğu maddiyatla övünen boş erkektir. Halbuki hoş bir mizah, ilgi çekici sohbetler erkeğin zekasını ortaya koyar. Bu da hem saygı duymamıza hem de etkilenmemize neden olur. En azından benim açımdan öyle.

0|0
    0|0
  • İkisi birlikte ise bütün kızlar düşer neredeyse. Bunuda buraya not olarak alın. Neredeyse tüm kızlar diyorum bak.

1|0
    0|0
  • Nice insanlar gördüm üzerinde elbisesi yok nice elbiseler gördüm içinde insan yok ( H. z Mevlana )

1|0
    0|0
  • Masaya anahtar vb seyler koyan erkek gorursem topuklarim. Kas meselesine gelirsek ici bossa kasinin bir anlami yok.

1|0
    0|0
  • çok lüks olmayan bir arabası ve aşırıya kaçmamış fit bir vücuda sahip erkek çekicidir. ama masaya anahtarını koyan vücudunu buldugu her ortamda göstermeye çalısan fotolarını atan çekici değildir.

1|0
    0|0
  • İkisi ne göre de ülkede kız var burdakilerin çıktıkları da hemen hemen aynı sadece evlendik leri farkı olabilir.

1|0
    0|0
  • Arabası mercedes amg gt ise kesinlikle araba anahtarı :D

1|2
    0|0
  • Türk kası olsa da, mütevazi, güzel bakan ve güzel gülen erkek çekicidir 🙂

1|0
    0|0
  • İkisi de çekici gelmiyor. masaya kalbini koyabilen var mı acaba?

1|0
    0|0
  • Bir kadını güldürebilen erkek dersem :) iyi düşün bak araba falan boş iş :)

1|0
    0|0
  • Araba anahtarı mı? 😂Bundan etkilenecek kadar ucuz olmayın kızlar

1|0
    0|0
  • Senin ona baktığını görünce kafasını çeviren erkek iyidir bence

1|0
    0|0
  • Masaya araba anahtarı koyan kaslı fit erkek kanka bunu bilmeye ne gerek var ki😂

1|0
    0|0
  • Zekasını masaya koysa daha iyi anahtar cebinde kalsın. Kaslı sevmiyorum ben zaten.

1|0
    0|0
  • Ona buna bakmam🌹🌹🌹 KAREKTERİNE🌹🌹🌹 bakarım😄😄😄

1|0
    0|0
  • Değişik bir fikir bu😂..
    Gözleri ateş eden nazarimda😀

1|0
    0|0
  • Anahtarin pek önemi yok kasda gelip geçici birsey karakter önemli olan.

1|1
    0|0
  • Anahtarını koyan.. Ama araba markası da önemli tabi bu durumda..

1|1
    1|2
  • Gösteriş meraklısı budala insanların çekici gelmesini anlamıyorum..

2|0
    0|0
  • İkisi de iticidir, göbekli pofidik erkek çekicidir ❤

1|1
    0|0
  • Para göz kızlar : anahtar koyan erkek
    Normal kızlar : kaslı fit erkek

0|1
    0|0
  • para boy postan ziyade pes etmeyen mücadele eden onu kazanmak için savaşan erkek adamın dibidir velhasıl.

1|0
    0|0
  • her markanın anahtarı, aynı çekiciliği göstermez yanlız😃

1|0
    0|0
  • Masaya araba anahtarını koysun mümkünse daha çok işime yarar😄

1|0
    0|0
  • Para mı yakışıklılık mı diye soruluyor daha önemli değerlerimiz var bence

1|0
    0|0
  • Masaya araba anahtari koyan kasli adam daha çekicidir :D