Bittim resmen şimdi napıcam aciil😐?

Gizli Üye
Mezuniyet partisi için öğrencilerin ifşa fotoğraflarından ibaret olan bir slayt yapılacakmış. Ve bu ifşa fotoğraflarıyla da beni sevmeyen, kuyumu kazmaya çalışan bir kız ilgileniyor. Yani onun telefonunda sınıftaki herkesin ifşa fotoğrafı varmış ve pazartesi günü akıllı tahtaya atacakmış. Benimse çok önceden çektiğim birkaç uygunsuz fotoğraf var. Uygunsuz derken şortlu, göğüs dekolteli aşırı saçma bir yüz ifadesiyle çekmiş olduğum fotoğraflar var. Dediğim gibi açık ve uygunsuz fotoğraflar. Ya onları slayta atarsa napıcam ben? Geçmişte kaldı o fotoğraflar ama eminim o zamanlar akıl edip ekran görüntüsünü almıştır. (İnşallah almamıştır) İçim içimi yiyor resmen sizce napıcam? Beni seven, bana güvenen insanlar şok olacak oysaki arkadaşım daima beni savunur hatta onların beni kötülemesine karşılık onlara inanmamıştı beni savunmuştu ama şimdi o fotoğraflarımı görünce benden uzaklaşabilir ve şaşıracak 'sen nasıl biriymişsin' diyecek eminim bundan. Sizce şu an yapmam gereken en mantıklı şey nedir bu durumda? Eğer yaparsa böyle bir şey? Sizce yapar mı? Bu kadar daha alçalabilir mi yani? Arkadaşımın yüzüne bile bakamam..
Bittim resmen şimdi napıcam aciil😐?
16
4
Görüşünü yaz